Auto Gaśnie Po Wciśnięciu Sprzęgła Peugeot

Auto Gaśnie Po Wciśnięciu Sprzęgła Peugeot. Wymienione były świece ,filtr paliwa, wyczyszczone sitko, sprawdzone przewody wysokiego napięcia. Problem pojawia się kiedy jestem już na drodze.

[Rozwiązano] Peugeot Partner 2.0 HDi 90 KM Auto gaśnie
[Rozwiązano] Peugeot Partner 2.0 HDi 90 KM Auto gaśnie from www.elektroda.pl

Przy małych prędkościach jakoś to leci, ale kiedy zwalniam z dużej prędkości i wcisnę sprzęgło auto gaśnie. Znacznie pomogło ale ciągle zdarza się że autko. Problem polega na tym, że dojeżdżając do świateł po wciśnięciu sprzęgła obroty spadają do 500, a nawet poniżej, zapala się kontrolka akumulatora (napięcia), i auto gaśnie albo obroty powracają na 1000/1200 i powoli opadają do 800/900 i jest ok.

Niezaleznie Czy Silnik Jest Zimny Czy Rozgrzany Po Wciśnięciu Sprzęgła I Wciśnięciu Przycisku Start Uruchamiają Się Wszystkie Zegary Ale Po Około 10 Sekundach Wyskakuje Komunikat O Nie Wykryciu Kluczyka.

Forum fiata | fiat bravo | gaśnie po wciśnięciu sprzęgła przy dojeździe do skrzyżowania Nie było by problemu gdyby czasami przez. Wymienione były świece ,filtr paliwa, wyczyszczone sitko, sprawdzone przewody wysokiego napięcia.

Znacznie Pomogło Ale Ciągle Zdarza Się Że Autko.

Problem zaczyna się gdy kontrolka paliwa spada poniżej połowy ,wtedy autko zaczyna nierówno pracować ,szarpie tzw. Przez mazdodont » 21 lis 2011, 13:47. Ogólnie jak silnik pracuje na wolnych obrotach to co jakiś czas, obroty szybko spadają i za chwilę znowu się podnoszą, tak jakby brakowało mu paliwa, albo któryś wtrysk nie podał odpowiedniej dawki.

Witam, Mam Dość Irytujący Problem.

Silnik gaśnie po wciśnięciu sprzęgła. Jak przyspieszę i zwolnię i przejadę bez wciskania sprzęgła to auto nie gaśnie. Pojadę dłuższy czas z wyższą prędkością i zaczynam jechać normalnie to dłużej zajmuje jej powrót do tego żeby nie gasła.

Szarpanie Silnika, Kontrolka Awarii Silnika.

Zimny silnik gaśnie po wciśnięciu pedału gazu. Problem pojawia się kiedy jestem już na drodze. Gdy autem stanę na górce z wyłączonym silnikiem, wrzucę jedynkę tak aby auto nie zjechalo w dół to gdy wcisnę sprzęgło oczywiście auto się zsuwa ale w momencie wciśnięcia sprzęgła słyszę.

Potrafi Zgasnąć W Ten Sposób.

Po jego wymianie mam problem z systemem start&stop. Kangurek i włącza się kontrolka awarii silnika. W czasie jazdy po puszczeniu pedału gazu, silnik działa dopuki auto się toczy.

Related posts