Biały Dym Z Rury Wydechowej W Mercedes S W221

Biały Dym Z Rury Wydechowej W Mercedes S W221. Kiedy biały dym jest wypływa z twój spalin, to zwykle wskazanie, że coś jest spalanie. Biały dym z rury wydechowej benzyna.

Biały Dym Z Rury Wydechowej. Usterka? – Blog Bestdrive from blog.bestdrive.pl

Kopci jak jest zimno i mokro. Im większa wilgotność powietrza, tym więcej pary wodnej w spalinach. Mam gmc sierra 1500 v6 z 2011 roku z przebiegiem 145 000 mil.

Na Kolor Biały, Oznacza, Że Z Twoim Ukochanym Samochodem Jest Coś Nie Tak.

W sobotę pojechałem na stacje paliw zatankowałem umyłem samochód karszerem i na pierwszych światłach widzę w lusterku kłęby białego dymu wydostające mi się z rury wydechowej , na początku myślałem ze nalałem wody do rury wydechowej i po porządnym niegazowaniu wydawało sie ze pomogło. Skąd bierze się woda w spalinach? Biały dym z rury to objaw nie grzejących świec.

Czarny Dym Z Rury Wydechowej.

Podjeżdża olkega hujdajem i widzę, że jemu również dym leci. Mam gmc sierra 1500 v6 z 2011 roku z przebiegiem 145 000 mil. Otóż najczęściej z powietrza zasysanego przez silnik.

Biały Dym Z Rury Wydechowej Mówi Nam, Że W Spalinach Znajduje Się Podwyższona Ilość Wody.

Biały dym z rury wydechowej. Jednak nie zawsze tak jest. Ze względu na swoją konstrukcję, efektem spalania wewnątrz silników benzynowych i wysokoprężnych jest mieszanka gazów, wydobywająca się z rury wydechowej.

W Celu Wyjaśnienia, Można Przeprowadzić Zwykłą Staremu.

Każda zmiana w kolorze spalin wydobywających się z rury wydechowej, np. Nowoczesny diesel może wyrzucić z wydechu czarny dym tylko przez chwilę podczas rozruchu silnika, gdy ten zacznie pracować.jeżeli pojawia się w jakiejkolwiek innej sytuacji, oznacza to, że w silniku jest dużo sadzy. ( mercedes klasa c ) biały gęsty dym przy predkosci z rury wydechowej postów na stronie:

Forum Klubu Roverki.pl Strona Główna » Porady Techniczne » Rover Serii 200/25, Mg Zr I Streetwise » [218 Vvc] Biały Dym Z Rury Wydechowej:

Mechanik podwórku można zdiagnozować problem przez obserwację i zapachu dymu. Biały dym z rury wydechowej i utrata mocy przy przyspieszaniu. Ale nie wiem, czy to wina świec, czy przekaźnika.

Related posts