Błąd Silnika I Falowanie Obrotów Honda Hr-V 1.6 1999

Błąd Silnika I Falowanie Obrotów Honda Hr-V 1.6 1999. Ciekawostką jest fakt, że ciśnienie oleju wzrosło o jakieś 0.2bar podczas płukania 10,8 to spalanie w mieście przy wyższych zakresach z rzędu 2 a nawet dochodzących do 5,5 tys.

Jak Naprawić Falujące Obroty? – Infor.pl from mojafirma.infor.pl

Minivan 1.6 i 16v 4wd 105km 77kw. Mam mały problem z obrotami w swojej hance. Natomiast 7,9 to trasa przy zachowaniu praktycznie maksymalnemu, wręcz.

Silnik Pracował Na Niej Bardzo Brzydko, Pojawiło Się Falowanie Obrotów I Wibracje.

10,8 to spalanie w mieście przy wyższych zakresach z rzędu 2 a nawet dochodzących do 5,5 tys. Piszę w sprawie falowania obrotów na zimnym silniku. Także witam wszystkich i przedstawiam problem.

Kupiłam W Ostatnim Czasie Micrę 2004R.

Pierwszy raz tak miałem przy płukaniu silnika. Siedzi się wysoko a widoczność jest. Po odebraniu jej widzę ze problem z dymem dalej nie został rozwiązany, a zauważyłam również falowanie obrotów silnika, którym towarzyszy jakby cykanie.

Ciekawostką Jest Fakt, Że Ciśnienie Oleju Wzrosło O Jakieś 0.2Bar Podczas Płukania

Posiadam honda accord v, rok produkcji 1994, model cc7, silnik 2.0 benzyna z gazem, oznaczenie silnika f20z02. Mocno kopciła z rury więc oddałam ją do mechanika. Natomiast 7,9 to trasa przy zachowaniu praktycznie maksymalnemu, wręcz.

W Miejskich Warunkach Było To 20 Mpg, Zaś Na Szybkiej Trasie 39.

Mam mały problem z obrotami w swojej hance. W poniedziałek autko jedzie do mechanika :)auto nie dymi, spalanie jest takie samo jak było przedtem czyli bardzo niskie i zadna lampa. Falowanie obrotami silnika (niewielkie wahnięcia ale zawsze).

Nowe Darmowe Ogłoszenia Motoryzacyjne Na Posamochod Typu Sprzedam, Kupię Samochód Honda.

Tak skonfigurowane auto uzyskało średni wynik 29 mpg. Posiadam honda accord v, rok produkcji 1994, model cc7, silnik 2.0 benzyna z gazem, oznaczenie silnika f20z02. Program pokazał mi następujące błędy:

Related posts