Błędy Po Wystrzale Poduszek Mazda

Błędy Po Wystrzale Poduszek Mazda. Poszukaj oznak wystrzału zarówno poduszki, jak i pasów. W nowym aucie wystrzelonej poduszki nie da się zastąpić upchniętymi szmatami i opornikiem.

MAZDA 2 0714 KONSOLA DESKA ROZDZIELCZA 8220994289 from archiwum.allegro.pl

Zaobserwowałem że jak wykasuję błędy to przy zczytywaniu ponownym błędów (zmostkowane gnd i tbs ) na początku po odpaleniu jest ok brak będów koeo. Zrobić diagnozę najlepiej clipem.wejść w silnik i wykasować błędy ponieważ zazwyczaj jak wystrzelą poduszki to wyskakuje komunikat o wypadku i trzeba w silniku go odblokować przez kasowanie błędów.jak to nie pomoże to sprawdzić jakie błędy wracają i spojrzeć w parametry silnika. Mazda premacy błąd abs 13 oraz 43.

Zrobić Diagnozę Najlepiej Clipem.wejść W Silnik I Wykasować Błędy Ponieważ Zazwyczaj Jak Wystrzelą Poduszki To Wyskakuje Komunikat O Wypadku I Trzeba W Silniku Go Odblokować Przez Kasowanie Błędów.jak To Nie Pomoże To Sprawdzić Jakie Błędy Wracają I Spojrzeć W Parametry Silnika.

Poszukaj oznak wystrzału zarówno poduszki, jak i pasów. Podczas ostatnich mrozów rano napaliła się kontrolka poduszek. Po wystrzale poduszek wymieniłem deskę, poduszkę kierowcy, pasy, i komputer sterujący poduszkami.

Zaobserwowałem Że Jak Wykasuję Błędy To Przy Zczytywaniu Ponownym Błędów (Zmostkowane Gnd I Tbs ) Na Początku Po Odpaleniu Jest Ok Brak Będów Koeo.

Możesz o tym nie wiedzieć, że w twoim aucie zamontowano poduszki powietrzne, które jakiś pozbawiony wyobraźni naciągacz wypełnił materiałem wybuchowym niewiadomego pochodzenia. Samochód miał również wystrzeloną boczną kurtynę. Po stronie pasażera z przodu.

W Tym Przypadku Poduszki Powietrzne Lub Napinacze Pasów, Podczas Zderzenia Mogą Nie Zadziałać, Lub Zadziałać, Ale Nie Prawidłowo.

Moja mazda miała spotkanie z betonowym płotem, tradycyjnie wystrzeliła poduszka kierowcy, pasażera i pasy bezpieczeństwa. Podmiana sterownika nie załatwiła sprawy. Byłem u elektryka który podłączył komp i wyrzuciło 2 błędy tzn:

Będę Wdzięczny Za Wszelką Pomoc.

Naprawa poduszek powietrznych we wszystkich samochodach! Mazda premacy błąd abs 13 oraz 43. W moim przypadku wymiana fotela ze sprawną poduszką, następnie wyczyszczenie sensora poduszek no i na koniec wymazanie z sterownika silnika zapisanych błędów po wystrzale poduchy.

Zresetowałem Błędy, Ale Cały Czas Mi Wyskakuje Błąd P1041 Ecu Configutation Fault, Not Specified, A Na Wyświetlaczu Świeci Airbag Fault Model Kalkulatora Poduszek Jest (Chyba) Ten Sam Co Siedział Oryginalnie.

Gdy system wykryje błąd, kontrolka nie gaśnie nawet po uruchomieniu silnika. Jej dezaktywacja znajduje się najczęściej po prawej stronie deski rozdzielczej, w panelu środkowym lub w menu. Oczywiście przy naprawie wstawiłem nową poduszkę wraz z czujnikiem uderzeniowym.

Related posts