Bmw 118D Jakby Cos Wpadło W Rezonans Na Postoju

Bmw 118D Jakby Cos Wpadło W Rezonans Na Postoju. Nic w necie nie znalazłem na ten temat ale z tego co się dowiedziałem to może to być napinacz pasa ten do którego wpina się klamre. Ktoś tam już wpiął emulator niezapiętych.

Drgania Nadwozia Na Wolnych Obrotach W Bmw – Jak To Naprawić? ?‍? from www.bmcars.pl

Zestrojenie przełożeń jest średnio udane, jakby typowo na flotowe auto, ktore ma tylko ganiac po autostradzie z predkosciami powyzej 150 kmh (kiedy obrotomierz wskazuje ledwo ponad 2.500 obrotow) a spalanie nie przekracza 6 litrow. Poliftowa f30 w manualu z dieslem jeżdżę od blisko roku i muszę przyznać, że mam mieszane odczucia. Dzieje się tak tylko podczas parkowania jak ostro skręcam kolami na parkingu to po jakiejś minucie ten dźwięk powraca.

Dzieje Się Tak Tylko Podczas Parkowania Jak Ostro Skręcam Kolami Na Parkingu To Po Jakiejś Minucie Ten Dźwięk Powraca.

Poliftowa f30 w manualu z dieslem jeżdżę od blisko roku i muszę przyznać, że mam mieszane odczucia. W bmw e60 wywala komunikat o napinaczach pasów. Zestrojenie przełożeń jest średnio udane, jakby typowo na flotowe auto, ktore ma tylko ganiac po autostradzie z predkosciami powyzej 150 kmh (kiedy obrotomierz wskazuje ledwo ponad 2.500 obrotow) a spalanie nie przekracza 6 litrow.

Nic W Necie Nie Znalazłem Na Ten Temat Ale Z Tego Co Się Dowiedziałem To Może To Być Napinacz Pasa Ten Do Którego Wpina Się Klamre.

Ktoś tam już wpiął emulator niezapiętych. W m47n do 03.2003 była skrzynia 5 biegowa i tam jest to samo sprzęgło które było montowane w m57.

Related posts