Brak Cisnienia Na Pompie Paliwa Renault Scenik 1 9 Dci

Brak Cisnienia Na Pompie Paliwa Renault Scenik 1 9 Dci. Witam kupiłem pół roku temu scenic dci 2002r na początku spalanie 6,5 mocy brak. Witam mam problem z elektryką w renault scenic 1.9 dci nie dziale pompa paliwa, świece żarowe oraz wtryski prąd jest na bezpiecznikach niewiem co się stało może ktoś miał taki przypadek proszę o pomoc

scenic 1.9 dci brak zasilania na pompie paliwa from www.elektroda.pl

( renault scenic ) zawór cisnienia paliwa 1,9 dci postów na stronie: Mam podobny problem z którym jeżdżę ponad 2 lata (ok 30000 km), po zimie gdy zaczyna się robić ciepło pjawia falowanie obrotów na biegu jałowym ok 600.900 obr/min (najczęściej po załączeniu klimatyzacji), tak było 2010 gdy kupiłem ten samochodzik (senic i ph ii 1,9 dci) potem problem powtórzył się 2011 no i wtym roku widzę że nie będzie inaczej. Wystarczy wymiana oringu i uszczelek na czujniku ciśnienia, komplet do kupienia w.

Czy Ktoś Może Miał Z Was Taki Problem I Jak Go Rozwiązał ?

Kiedy wkładam kluczyk i przekręcam, silnik się kreci ale auto nie odpala. Jak w temacie nia ma zasilania na pompie paliwa.po podaniu zasilania z zewnątrz pompa pracuje i samochód daje się uruchomić.czasami zaczyna działać ale ni ma widocznych uszkodzeń kabli itp. W poniższym artykule zajmiemy się regulatorem ciśnienia paliwa w.

Witam Mam Problem Z Elektryką W Renault Scenic 1.9 Dci Nie Dziale Pompa Paliwa, Świece Żarowe Oraz Wtryski Prąd Jest Na Bezpiecznikach Niewiem Co Się Stało Może Ktoś Miał Taki Przypadek Proszę O Pomoc

Renault scenic dci 1.9 duże spalanie, zużycie paliwa, brak mocy. Regulator ciśnienia paliwa to niewielki podzespół, który pełni ważną rolę w układzie zasilania paliwem. W ostatnim czasie wywalił błąd (i zatrzymał silnik) o zbyt.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Samochód ma przebieg 184000 km, przed zakupem była wymieniana turbina w serwisie renault w belgii przy 135tys i egr przy 109tys. Od pewnego czasu mam problem z samochodem.

Falują Obroty Silnika Na Biegu Jałowym.

08 sie 2012, 18:11 trochę to dziwne co piszesz , że na starej pompie było ,a na nowej zero. Brak prądu na pompie paliwa świecach żarowych oraz wtryskach renault scenic 1.9. Kolego, u mnie komputer pokazywał błąd regulatora cisnienia paliwa.

Wystarczy Wymiana Oringu I Uszczelek Na Czujniku Ciśnienia, Komplet Do Kupienia W.

Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. ( renault scenic ) zawór cisnienia paliwa 1,9 dci postów na stronie: Renault scenic dci 1.9 duże spalanie, zużycie paliwa, brak mocy samochód ma przebieg 184000 km, przed zakupem była wymieniana turbina w serwisie renault w belgii przy 135tys i egr przy 109tys.

Related posts