Buczenie Przy 70Km H Mercedes W211

Buczenie Przy 70Km H Mercedes W211. Nie ignoruj niepokojących dźwięków, bo mogą świadczyć o poważnej usterce samochodu. Buczenie powinno być wyraźnie słyszalne.

CARGrid Obiektywnie o motoryzacji Mercedes E 320 W211 from cargrid.blogspot.com

Wydaje dzwiek taki basowy, reznonans czy cos podobnego. Kupiłem auto jak miało 170tkm potwierdzone w serwisie w de. Problem polega na tym że w okolicach 1200 i 1350 obr/min czuć drgania na kierownicy, fotelu i całej płycie podłogowej.

Poduszki Nowe Pod Silnikiem I Pod Skrzynią.

Mercedes klasy c zaliczył w naszych rękach okrążenie równika z okładem. Ale wystarczy lekko skręcić/przechylić auto, aby buczenie ustąpiło. Jest to dźwięk inny niż ocieranie klocka o tarczę hamulcową.

Przy Prędkości Około 50Km/H Odczuwalna Jest Twarda Zmiana Biegów, Czasem Tylko Przy Zmianie „W.

Przy 1500 obr słychac buczenie i czuc wyraźnie że coś gdzieś bije delikatnie tak jakby wał po obwodzie gdzieś chaczył. Jakie są przyczyny szumu w czasie jazdy? Mercedes w 204 200cdi 136 ps automat 5 biegów.

Łapiąc Koło U Góry I Na Dole, Poruszając Energicznie Do Siebie I Od Siebie Można Sprawdzić Ewentualny Luz.

Mercedes benz e200 cdi 2.2d 136km w211 lift automat elegance 2009r. Wydaje dzwiek taki basowy, reznonans czy cos podobnego. Jeżeli buczenie nie występuje przy odciążonym kole, hałas podczas jazdy może być spowodowany ząbkowaniem opony.

Dotychczas Nie Mogę Zdiagnozować Cóż To Jest.

Jak zwalniam lub przyspieszam to czuć jakby cały czas coś tarło lub trzymało. Po przekroczeniu 70km/h buczenie ustępuje i jest cicho. Buczenie powinno być wyraźnie słyszalne.

Mam Problem Ze Swoim W211 2.7Cdi Automat.

Kupiłem auto jak miało 170tkm potwierdzone w serwisie w de. Jechałem tym autem 250km/h i wątpie żeby silnik był robiony. Nie ignoruj niepokojących dźwięków, bo mogą świadczyć o poważnej usterce samochodu.

Related posts