Buczenie Przy Włączonej Klimatyzacji Citroen C4

Buczenie Przy Włączonej Klimatyzacji Citroen C4. Po naprawie klimatyzacji (wcześniej wogóle nie działała, wymieniono przegniłą chłodnicę) wyświetla się komunikat stop + sygnał pip i zaczyna skakać wskażnik temperatury ale tylko przy włączonej klimie ustawionej na automat. Auto podpiąłem pod lexie ale nie pokazało nic co by spraw.

PRZEWÓD KLIMATYZACJI CITROEN C4 GRAND PICASSO używane from www.kapral-car.pl

Od momentu nabicia układu klimatyzacji mam dziwny problem. Przyznaję bez bicia, że byłem cholernie ciekaw tego auta z wielu powodów. Po naprawie klimatyzacji (wcześniej wogóle nie działała, wymieniono przegniłą chłodnicę) wyświetla się komunikat stop + sygnał pip i zaczyna skakać wskażnik temperatury ale tylko przy włączonej klimie ustawionej na automat.

Awaria Klimatyzacji Zwykle Kojarzy Się Z Brakiem Chłodzenia.

Problem występuje tylko i wyłącznie podczas wyłączania klimatyzacji. Przy obrotach powyżej 1.2kobr buczenie ustaje i ciśnienie się podobno utala normalnie. Odkryłem pewien problem z wentylatorem chłodnicy.

Chłodzenie Schowka Działa Wyłącznie Przy Pracującym Silniku I Włączonej Klimatyzacji.mam Problem.

Po pierwsze, jako petrolhead chcę znać dobrze elektrycznego wroga. Witam mam problem kupiłem citroena c4 selektion 1,6 vti benzyna 2013 rok 120km z przebiegiem 47 tyś , i w czasie jazdy zaczął mi się włanczać wentylator , pojechałem do aso stwierdzili że błędu nie ma , w połowie drogi do domu zatrzymałem się wyłanczając samochód , gdy wsiadłem i włączyłem samochód od razu włączył się wentylator i wyświetliła się na panelu. Od momentu nabicia układu klimatyzacji mam dziwny problem.

Mam Pewien Problem Z Klimą (Kia Cerato 2004 R.).

Oczywiście diagnoza układu klimatyzacji nie polega na wsłuchiwaniu się w dźwięki jakie wydaje, ale jeżeli któryś z nich cię niepokoi, to możesz z pewnym prawdopodobieństwem określić jego przyczynę. Wszystkie szyby pokrywają się taką warstwą pary, że aż ścieka woda. W czasie ostatnich upałów przy włączonej klimatyzacji zaczął się wyłączać.

Młody Stary Pierdziel Wylądował Na Pokładzie Najnowszej Suszarki Od Citroëna.

Nie załącza się sprężarka ani wentylator chłodnicy. Citroen xsara ii, silnik 1.6 110km, rocznik 2001, wersja coupe. Auto podpiąłem pod lexie ale nie pokazało nic co by spraw.

Jak Podam +12V Do Sprężarki Z Akumulatora To Sprężarka Się Kręci Ale Żadna Z.

#10 31 lip 2006 14:41. Jeśli zrobisz to w odpowiednim czasie, możesz uniknąć kosztowniejszej awarii. Po naprawie klimatyzacji (wcześniej wogóle nie działała, wymieniono przegniłą chłodnicę) wyświetla się komunikat stop + sygnał pip i zaczyna skakać wskażnik temperatury ale tylko przy włączonej klimie ustawionej na automat.

Related posts