Ceny Wymina Filtrow I Oleju Honda Civic

Ceny Wymina Filtrow I Oleju Honda Civic. Wymiana filtrów powietrza, paliwa i przeciwpyłkowego. Koszty zależnie od ilości plus robocizna.

Wymiana oleju Honda Civic 1.4 benzyna from autoserwismarki.pl

Zazwyczaj nie powinna być to usługa droga. Czyścimy dokładnie wnętrze obudowy i instalujemy nowy filtr. Okres produkcji trwał 6 lat, a pojazd był oferowany w dwóch wersjach stylistycznych:

Znajduje Się Z Przodu, Pod Maską.

(wypełnienie serwisowe), pojemność 4,5 litr. Olej silnikowy do honda civic. Kod b od 440 zł do 462 zł brutto (koszt robocizny) w zależności od modelu.

Najczęściej Kupowane Części Zamienne Filtr Oleju Dla Honda Civic Wysokiej Jakości I W Niskich Cenach Są Przedstawione Tutaj, W Naszej Kategorii Filtr Oleju.

Szybka wymiana oleju i filtrów honda civic admin dzieje się 25 czerwca 2021 | 0 jedną z najczęściej wykonywanych usług jest okresowa. Kod a około 416 zł do 605 zł brutto w zależności od ilości i rodzaju oleju silnikowego. Kod 3 (wymiana oleju skrzyni biegów) 88 zł brutto.

Ilustrowana Instrukcja Krok Po Kroku:honda Wymiana Oleju Cena.pdf.

Honda civic iv v vi: Olej shell 5w30 wchodzi około 3,5l. Kod 4 (wymiana filtra paliwa i świec zapłonowych) 396 zł brutto.

Ile Kosztuje Wymiana Oleju I Filtra W Warsztacie?

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Rodzaj oleju (l.) pojemność 3,8 litr. Filtr paliwa nie wymieniałem bo w city jest nie wymienialny.

Filtr Oleju Honda Civic Viii Hatchback (Fn, Fk) Podlega Wymianie Przy Dowolnych Uszkodzeniach Albo Błędach W Pracy Oraz Po Regularnym Okresie, Zaleconym Przez Producenta Środka Transportowego.

Filtry oleju hondy to oryginalne części samochodowe o unikalnej ilość zagięć, które zwiększają skuteczność filtracji oraz czas eksploatacji filtrów oleju. Wymiana filtrów powietrza, paliwa i przeciwpyłkowego. W ofercie znajdowało się 5 odmian silnikowych o mocach od 90km do 200km oraz silnika diesla 1.7 ctdi o mocy 100km.

Related posts