Chlapacz Tylny Toyota Yaris 2005R

Chlapacz Tylny Toyota Yaris 2005R. Folie naklejane w celu ochrony przed obiciami lakieru przez kamienie w newralgicznym miejscu jakim jest tylny błotnik. Toyota yaris iii (3) zderzak tył folia ochronna.

2005 Toyota Yaris Pictures CarGurus from cargurus.com

Naklejki są nowe, wycięte ze specjalistycznych folii zaprojektowanych specjalnie do ochrony lakieru samochodowego. Shop our large selection of parts based on brand, price, description, and location. Przedmiotem naszej sprzedaży jest końcówka krawędzi na próg osłona podwozia chlapacz lewy tylny toyota yaris ii model po 2005 roku widoczna na zdjęciach.

W Naszym Sklepie Odnajdzie Się Każdy.

Oszczędność oryginalne części są w 100% dopasowane do twojej toyoty, co pozytywnie wpływa na utrzymanie osiągów i zużycia paliwa na optymalnym poziomie. Nasze instrukcje krok po kroku pomogą ci przeprowadzić każdą naprawę lub wymienić dowolną część w samochodzie. Folie naklejane w celu ochrony przed obiciami lakieru przez kamienie w newralgicznym miejscu jakim jest tylny błotnik.

Skorzystaj Z Naszego Doświadczenia I Wybierz Najlepszą Jakość !!!

Zderzak tylny toyota yaris iii stan jak na foto przed zakupem proszę o sprawdzenie stanu przedmiotu lub o kontakt w celu uniknięcia nieporozumień. Ta instrukcja należy do kategorii samochody i otrzymała oceny od 7 osób ze średnią 9.2. Facet z aso powiedział, że jak założęchlapacze to mogęto odkleić.

Przykładowe Oferty Części Samochodowych Toyota Yaris Chlapacz Tylny.

Toyota yaris iii (3) zderzak tył folia ochronna. Zawiera 23% vat , nie zawiera kosztów dostawy ani dopłaty za towary wielkogabarytowe. Chlapacze do yaris (przeczytany 32176 razy) 0 użytkowników i 1 gość przegląda ten wątek.

Ta Instrukcja Jest Dostępna W Następujących Językach:

Darmowe szczegółowe instrukcje i filmiki instruktażowe na temat samodzielnej naprawy toyota. Toyota rav4 (2005) tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą toyota rav4 (2005). Chlapacz tylny prawy toyota yaris ii.

Zderzak Tyl Tylny Toyota Yaris 3 14 15 Tyl Tylny.

Order the part with stock number in hand. Shop our large selection of parts based on brand, price, description, and location. By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań.

Related posts