Chrysler Voyager 2.4 Biegi Wchodzą Głośno

Chrysler Voyager 2.4 Biegi Wchodzą Głośno. Chrysler grand voyager.2.5 td 1995 piwa: Auto jest zarejestrowane na 8 osób i ma komplet foteli.

CHRYSLER LEBARON FILTR DO SKRZYNI AUTOMATYCZNEJ 4BIEGI from sprzedajemy.pl

Jednak udało mi się zjechać ze skrzyżowania bo kiedy dałem mu gaz do końca potrzymałem na odcięciu około 2 sekund i puszczeniu gazu, to kiedy silnik osiągną 2,5 tysiąca obrotów wyrwało. Hehehe też tak miałem ale teraz troche zadziej sie to zdaża jak uzupełniłem olej w skrzyni to wsteczny teraz tak nie zgrzyta a brakowało tylko 1.5l oleju i jeszcze musze wymieniec tulejki przy wybieraku te. Jest ich kilka i na pewno wszystkie s bardzo wa ne, ale dla mnie podstawa to nigdy nie ogl da samochodu samemu.

Witam, Mam W Nissanie Skrzynię Re4F04B I Mam Problem Na Pozycji 2 Mam Pełen Zakres Biegów Przypisany Do Dwójki Ale Na 3D Nie Wchodzą Wyższe Biegi.

Czw 12 lis 2015, 14:58. Chrysler voyager 2.5 crd skrzynia biegów. Stan techniczny i wizual… 4 700 zł

Posiada Klimatyzację ,Elektryczne Szyby Przód ,Tyl Elektrycznie Uchylane Z Tyłu, Hak Auto Sprowadzone Z Niemiec Przyjechał Na Kołach.

Autem jeżdżę już 7 lat, i nigdy mi nie stanęło na drodze. Wyskoczył mi w czasie jazdy tryb awaryjny skrzyni biegów, jak auto odpalę biegi wchodzą bez problemu wsteczny 1 ,2 i auto osiąga 3 tys obr przechodzi w tryb awaryjny. A więc auto rusza 1 i 2 bieg 3 i za chwilę powraca na 2 i tak chce jechać nie przerzuca.

Wiem, Że Sporo Już Było Postów Na Ten Temat Ale Chciałbym Się Upewnić Zanim Podejmę Decyzję O Wymianie Sprzęgła.

Voyager 3.3 v6 uciekły biegi z automatycznej skr. Witam, szukałem ale nie znalazłem wiec postanowiłem napisać. Sprzedam chrysler voyager 2.4 lpg 14 900 z.

Chrysler Voyager 2000R 2.4 16V.

Posiadam na sprzedanie dobrze utrzymane auto chrysler voyager iii generacji. Jak wymienic olej w skrzyni biegów manulal voyager 2,5 td Ale wydaje mi sie że interpretacja tego może być że to jakiś zawór.

Chrysler Grand Voyager Se 2.5 Td (1996 Rok) Dwa Miesiące ,Temu Zakupiłem Pojazd W/W O Przebiegu 321000Km.praca Silnika Nie Była Zbyt Ciekawa,Ale Że To Disel Z Silnikiem Vm, Uznałem Że Taka Musi Być ,Typowy Klekot.pojechałem Do Mechanika Diagnosty ,Który Stwierdził Iż Długo Silnik Nie Pociągnie,Co Mnie Trochę Zdziwiło,Bo Mój Kolega Ma Takiego Samego O Przebiegu.

Poradnik dla planuj cych zakup voyagera. Hehehe też tak miałem ale teraz troche zadziej sie to zdaża jak uzupełniłem olej w skrzyni to wsteczny teraz tak nie zgrzyta a brakowało tylko 1.5l oleju i jeszcze musze wymieniec tulejki przy wybieraku te. Znajdujesz się w dziale chrysler sebring ii (2001.

Related posts