Citroen C3 I Listwy Boczne

Citroen C3 I Listwy Boczne. Wilgoć, sól drogowa, korozja.grubość stali użytej do produkcji listew: Listwy boczne na drzwi samochodu citroen c3 aircross są produkowane z poliuretanu (jednolite listwy z formy, idealnie dopasowane do danego modelu samochodu, widać to dokładnie na zdjęciach).

Listwy Boczne – Citroen C3 Listwy Boczne from www.listwyboczne.pl

Listwy są bardzo odporne na uderzenia. Listwa citroen c2 w kategorii części samochodowe Listwa citroen c5 w kategorii motoryzacja;

216.48 Zł Wybierz Z Poniższej Listy Części, Które Chcesz Kupić.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czarny (skórka pomarańczy) zestaw zawiera: Listwa citroen c2 w kategorii części samochodowe

Nowe, Samoprzylepne, Zabezpieczają Pojazd Przed Zarysowaniami Na Parkingu I Upiększają Wypełniając Puste Drzwi Twojego Citroena C3 Ii.

Ochronne listwy boczne do samochodu citroen c3 ii. Listwa słupka drzwi citroen c3 posiadamy na każdy słupek odbiór osobisty lub wysyłka cena za jedną listwę pytania tel. Listwy są bardzo odporne na uderzenia innych drzwi samochodu zaparkowanego obok.

Listwa Citroen C4 W Kategorii Osobowe;

Po wybraniu wersji srebrnej wyświetla się cena dla tego koloru. Listwa citroen c4 w kategorii części samochodowe; Kup citroen c3 w kategorii listwy, listwa drzwi:

Listwa Citroen C3 W Kategorii Części Samochodowe;

Listwy pod szyby boczne citroen c5 ii. C3 aircross ii lata produkcji: Listwa citroen c2 w kategorii osobowe;

Listwa Citroen C5 W Kategorii Motoryzacja;

Zdjęcia przedstawiają listwy na samochodzie citroen c1 zamontowane przez jednego z dealerów citroena. Listwy boczne na drzwi samochodu citroen c3 aircross są produkowane z poliuretanu (jednolite listwy z formy, idealnie dopasowane do danego modelu samochodu, widać to dokładnie na zdjęciach). Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Related posts