Citroen C3 Wentylator Nawiewu Działa Tylko Na

Citroen C3 Wentylator Nawiewu Działa Tylko Na. Witam wszystkich, podłączę się do tematu, padła mi dmuchawa w cytrynie 2,0 hdi. Na forum podobny temat już był.

Citroen C3 1.4Hdi '05 – Dmuchawa Nie Działa – Elektroda.pl from www.elektroda.pl

Przełącznika od 1 do 5 nie działa, dopiero na 6 zaczyna działać nawiew.potem zjeżdzając w dół przełącznika czasami działa, a czasami nie.zdarza się też czasami, że działa od początku zaraz po załączeniu, ale na drugi dzień znowu nic z tego.nawet jak klima jest wyłączona i nawiew. Znalazłem na internecie instrukcje naprawy, lecz jest to chyba bez.forum klubu citroena xm ax zx xantia c1 c2 c3 c4 c5 c6. Gdy załanczam nawiew to na poz.

( Citroen C3 ) Tempomat Citroen C3 U Mnie Nic Się Nie Zaświeca, A Ty Jakiś Problem Masz, Spróbuj W Obu Pozycjach Aktywować.

> posiada ktoś schematy elektryczne c3 > pozdrawiam, jeśli brak biegu od 1 do 3, a 4 nadal działa to co najmniej opornik dmuchawy do wymiany Dmuchawa wentylator nawiewu citroen xsara 2,0 hdi 66kw 90km europa 21.068.123.3f. Naprawa regeneracja wymiana rezystorów wentylatora citroenów peugeotów renault.

Samochód Bardzo Mało Jeżdżony (Choć Codziennie) Więc Wykluczam Zanieczyszczenie Szczotek I Podobne.

Kostek i wtyczek oraz silniczka sterującego klapą od dmuchawy, nawiew znów działa tak jak powinien. Sterowanie włącza klimę, przełącza strefy nadmuchu, tylko wentylator nie reaguje na nic. Tempomat działa zazwyczaj w pewnym zakresie prędkości np.

Tym Razem Opis Dość Częstej Przypadłości, Która Pewnie Odzywa Się Po Kilkunastu Latach I Milionach Przestawień Klapy Od Nawiewu.

Citroen xsara 2004r 2,0hdi nie działa dmuchawa. Nasze instrukcje krok po kroku pomogą ci przeprowadzić każdą naprawę lub wymienić dowolną część w samochodzie. Darmowe szczegółowe instrukcje i filmiki instruktażowe na temat samodzielnej naprawy citroën.

Przełącznika Od 1 Do 5 Nie Działa, Dopiero Na 6 Zaczyna Działać Nawiew.potem Zjeżdzając W Dół Przełącznika Czasami Działa, A Czasami Nie.zdarza Się Też Czasami, Że Działa Od Początku Zaraz Po Załączeniu, Ale Na Drugi Dzień Znowu Nic Z Tego.nawet Jak Klima Jest Wyłączona I Nawiew.

Przy niskich prędkościach jego działanie jest zbyteczne i dość trudne do zrealizowania, ze względu choćby na niskie przełożenie skrzyni biegów.re: Sterowanie włącza klimę, przełącza strefy nadmuchu, tylko wentylator nie reaguje na nic. Początkowo działał tylko przy ustawieniu na maksa, więc postanowiłem wymienić opornice dmuchawy tą montowaną na wentylatorze.

Wentylator Chłodnicy Citroen C3 Picasso 1,6Hdi,1,4.

Objaw był taki że na początku przestała działać w niższych zakresach, tylko na maxa ( wersja z klimą i płynną regulacją ). Sterowanie włącza klimę, przełącza strefy nadmuchu, tylko wentylator nie reaguje na nic. Gdy załanczam nawiew to na poz.

Related posts