Co Obejmuje Gwarancja W Mazda Yy

Co Obejmuje Gwarancja W Mazda Yy. No i co tak naprawdę mamy ujęte w gwarancji ( co obejmuje i daje bezpłatnie). Gwarancja twojej mazdy w formie ubezpieczenia kosztów napraw przedłużona nawet do 5 lat eksploatacji samochodu!

Mazda CX5 FL,Krajowy,F.VAT,Serwis,Gwarancja Kamienna Góra from sprzedajemy.pl

Czy to musi być aso wyłącznie w kraju gdzie się zakupiło autko ( w moim wypadku norwegia ) czy może być inne np. Kodowanie kluczyka mazda 6 5. Jeśli twoja mazda nie nadaje się do jazdy z powodu awarii części objętej gwarancją w okresie gwarancyjnym, holowanie zostanie pokryte do najbliższego dealera mazdy.

Naprawimy I/Lub Wymienimy Każdą Część Dotkniętą Korozją W Ciągu 7 Lat Od Daty Dostawy Twojego Samochodu.

Może zostać jednak przedłużona w pewnych konkretnych przypadkach albo kupujący może otrzymać dłuższą gwarancję w ramach niewielkiej dopłaty lub aktualnej promocji. Gwarancja nie obejmuje korozji powierzchniowej i usterek spowodowanych niefachowymi naprawami wykonanymi poza aso. Gwarancja musi (!) być potwierdzona na piśmie, czyli dokumencie gwarancyjnym, który powinien zawierać nazwę, adres gwaranta lub jego przedstawiciela, okres czasowy oraz zasięg terytorialny.

Gwarant Musi Naprawić Samochód W Czasie Zapisanym W Dokumencie Gwarancyjnym.

Aby zrealizować usługę potrzebujemy dostępu do samochodu oraz dowodu jego własności. Usługa dotyczy programowania kluczyka, docięcia grotu i kodowania pilota. Co na to anonimowy pracownik sklepu rtveuroagd?

Ograniczona Gwarancja Mazdy Na Nowy Pojazd Obejmuje Również Holowanie.

Maksymalny okres gwarancji to 5 lat i ustala się go zgodnie z zasadą: Mazda 2022 z gwarancją ceny*. Gwarancja obejmuje również karoserię twojego samochodu na wypadek perforacji w wyniku korozji.

*Szczegóły W Autoryzowanych Stacjach Obsługi Mazda.

Gwarancja na powłokę lakierniczą i korozję powierzchniową obowiązuje przez 36 miesięcy, niezależnie od przebiegu. Warto też sprawdzić, co w razie awarii podlega nieodpłatnej naprawie lub wymianie. Jeśli twoja mazda nie nadaje się do jazdy z powodu awarii części objętej gwarancją w okresie gwarancyjnym, holowanie zostanie pokryte do najbliższego dealera mazdy.

Regulacje To Drobne Naprawy, Które Nie Wymagają Części Zamiennych, Takich Jak Wyrównanie Kół I Założenie Maski Silnika.

Naprawimy i/lub wymienimy każdą część dotkniętą korozją w ciągu 8 lat od daty dostawy twojego samochodu. No i co tak naprawdę mamy ujęte w gwarancji ( co obejmuje i daje bezpłatnie). Przegląd techniczy pojazdu 1,5 rbgodz.

Related posts