Czemu Ak Odpalam Samochód To Go Dławi

Czemu Ak Odpalam Samochód To Go Dławi. Problemy techniczne dotyczące skrzyń biegów manualnych i automatycznych (sekwencyjne, hydromechaniczne, bezstopniowe). Niezależnie mierzą temperaturę cieczy chłodzącej i powietrza zasysanego.

ROBOT SAMOCHÓD 2W1 TRANSFORMERS AUTOBOT BUGATTI from www.kochamzabawki.eu

Później jak już zaskoczy to nie ważne czy skrzynia jest w położeniu p czy d przy wciśnięciu gazu obroty znowu lecą w dół i jak mocniej przytrzymam to znowu potrafi zgasnąć. W trakcie jazdy faluje delikatnie na obrotach. Problem polega na tym, że po odpaleniu(jak jest zimny) samochód pracuje bez problemu (ok 1000 obr) do momentu aż nie dodam gazu, wtedy dławi go i gaśnie.

A Wygląda To Tak Silnik Odpalony Wskaznik Temperatury Chłodnicy Pokazuje Max,Wskazówka Spada Samochodem Zaczyna Szarpać Dławi Się Obroty Falują I Gaśnie Czasami Od Razu ,A Czasami Po Chwili,.

Mam problem z moim samochodem takiej natury. Ten problem nie występuje jak odpalam go od razu na gazie. Rozwiazac problem to nie sztuka, kazdy posiadajacy jakies doswiadczenie w tym ci pomoze.

Problem Polega Na Tym, Że Po Odpaleniu(Jak Jest Zimny) Samochód Pracuje Bez Problemu (Ok 1000 Obr) Do Momentu Aż Nie Dodam Gazu, Wtedy Dławi Go I Gaśnie.

Jak mu damm gazu na wyższych biegach to go dusi i dławi. Czasami gdy odpalam go rano na benzynie dzieje się tak. Najbardziej widoczne jest to gdy dodam gazu na 2 czy 3 biegu i nagle puszcze wtedy szarpie całym samochodem(dławi go).

Podejrzenie Padło Na Płyn Chłodniczy Postanowiłem Wiec Go Dolać.

Gdy odpalam wózek wszytko jest ok do czasu aż dociskam gaz do samego końca wtedy nie wiem czemu zaczyna się dławić gazem i gaśnie. Najczęstszą awarią powodującą problemy z odpalaniem i nierówną pracę zimnego silnika (choć niekoniecznie tylko zimnego) jest zepsuty czujnik temperatury. Ustrawiłem gaźnik opytmalnie na 2 obroty na obu śrubkach no i odpalił ale chodzi słabo.

Z Ponownym Uruchomieniem Auta Nie Ma Problemu Ale Oczywiście Nic Sie Nie Zmienia Na Dodatek Przy Dodawaniu Gazu Silnik Dławi Się A Po Zamknięciu Przepustnicy Oczywiście Gaśnie.

Trochę dziwna sytuacja ale jedyne co mi się nasuwa do głowy to źle wyregulowany gaźnik. Skrzynie sekwencyjne to rodzaj skrzyń mechanicznych, stosowanych w samochodach, w których zmiana przełożenia realizowana jest za pomocą dźwigni, mającej możliwość jednorazowo zmiany tylko o jeden bieg (w górę lub w dół). A w moim przypadku tak nie jest:| samochód się dławi i gaśnie.

W Najprostszych Silnikach Jest On Tylko Jeden, Ale W Jednostkach Najnowszej Generacji Jest Ich Co Najmniej Kilka.

Jechałem raz na skuterze chinskim jinlun i skuter po pewnym czasie zaczą mi sie dusic i spowolnił z 60 do 25 km/h wyczysciłem gaznik i to samo.dawno nie wymienialem swiecy. Zaś jak się go odpali bez dodawania gazu po odpaleniu, samochod normalnie bedzie chodził. Km,więc był w miarę nowy.

Related posts