Czerwona Kontrolka Helikoptera W Fiat Punto

Czerwona Kontrolka Helikoptera W Fiat Punto. Zgasiłem, odczekałem i znowu to samo. Jak samochód postoi to później jest dobrze ale po krótkiej jeździe schodzi moc samochodu i nadal się pali, co radzicie?

Fiat Punto Forum • Zobacz temat Kontrolka from fiatpunto.com.pl

Zamontowałem tylko fotel kierowcy i pojechalem do znajomego blacharza aby zobaczyl co moze zrobić z moimi progami od razu zapaliła sie czerwona kontrolka airbag. W autocentrum.pl wiemy wszystko o twoim aucie. Jest to wina samej zmiany czy możliwe jest uszkodzenie układu wspomagania.

( Fiat Punto ) Zapalanie Sie Czerwona Kontrolka Kierownicy Na Desce.

\\ witam wszystkich forumowiczów nie dawno zakupiłem fiata punto ii. Świeci się tylko czerwona kierownica na desce rozdzielczej. Zamontowałem tylko fotel kierowcy i pojechalem do znajomego blacharza aby zobaczyl co moze zrobić z moimi progami od razu zapaliła sie czerwona kontrolka airbag.

Jest To Punto Ii 1.2 16V Rok 2000 Sporting

( fiat stilo ) czerwona kontrolka silnika. Czołem, wczoraj rozebrałem mojego punciaka do gołej blachy na podłodze. W takiej sytuacji trzeba jak najszybciej udać się do serwisu, bo w przeciwnym razie może się to skończyć kosztowną dla nas naprawą silnika.

Witam W Moim Punciaku Świeci Ciągle Czerwona Kontrolka Kierownicy Ale Dziwna Sprawa Bo Wspomaganie Jest Zarówno Normalne Jak I City.

W punkcie naprawy nie wiedzieli co z tym zrobić. Od opinii i raportów spalania po listę jego typowych usterek i przypomnienie o wymianie oleju. W autach z silnikami diesla występuje jeszcze kontrolka z żółtą spiralą.

W Dziale Elektryka Więc Piszę Tutaj Bo Problem Może Dotyczyć Także Silnika.

Kiedyś dolewałem oleju do pompy bo było już na min. Po przejechaniu ok 150 km wspomaganie mi całkowicie znikło ale gdy zgasiłem silnik i odpaliłem na nowo to wróciło do normy. 2000 przy mocnym szarpnięciu kierownicą w lewo zapala się kontrolka awaria układu wspomagania i po podłączeniu w diagnostyce na komputerze wyskakuje błąd uszkodzony czujnik skrętu w lewo układu wspomagania kierownicy.

Od Porad I Testów Po Dyskusje Na Forach I W Społeczności Kierowców.

Od cen nowych po oferty używanych. Po przejechaniu ok 150 km wspomaganie mi całkowicie znikło ale gdy zgasiłem silnik i odpaliłem na nowo to wróciło do normy. Ja u siebie mam taki problem, że po zmianie licznika w doblo na ten z punto ii pali mi sie własnie ta czerwona kontrolka.

Related posts