Czujnik Cisnienia Klimatyzacji Renault Fluance

Czujnik Cisnienia Klimatyzacji Renault Fluance. Bez niego jest bardzo trudno wyobrazić komfortową i przyjemną jazdę. Vw ag to znany i ceniony niemiecki koncern motoryzacyjny, który posiada swoje fabryki na całym świecie.

Czujnik Ciśnienia Klimatyzacji 7700417506 Clio 3 Renault – Kup Teraz! from www.eurofrance.pl

Bez niego jest bardzo trudno wyobrazić komfortową i przyjemną jazdę. Nie wiem, dlaczego mechanik che wymienić ten czujnik, być może jest rzeczywiście uszkodzony. Gdzie jest czujnik ciśnienia klimatyzacji laguna 1.8 16v 96r.

Czujnik Ciśnienia Klimatyzacji Seat Leon.

Skraplacz dla renault fluence, sklep online najlepszych części zamiennych marki klimatyzacja │ niedrogie oryginalne części zamienne skraplacz klimatyzacji dla. Stan używany producent części renault (oryginalne oe) Top 16 części układu układ klimatyzacji dla renault fluence.

Zapalił Mi Się Na Pulpicie Klucz Płaski (Spanner).

Bez niego jest bardzo trudno wyobrazić komfortową i przyjemną jazdę. Jedynie w ecu silnika mozesz sprawdzic cisnienie w ukladzie i czy ecu nie zakazuje uruchomienia sprzezarki. ,na rurce przy prawym halogenie to jest presostat.

Gdzie Jest Czujnik Ciśnienia Klimatyzacji Laguna 1.8 16V 96R.

Czujnik ciśnienia klimatyzacji renault megane iii 921361722r oryginał w kategorii czujniki, sterowniki / klimatyzacja, ogrzewanie 【top oferta】⚡️ katalog części samochodowych do renault fluence (l3_) 1.6 16v z silnikiem 106 km, od 2010 roku wyprodukowania tanie części zamienne do tego modelu fluence (l3_) 1.6 16v są gotowe do wysyłki jak najszybciej kupuj części zamienne już teraz Obawiam się ,że całą operację z nabiciem klimy trzeba będzie.

No Tak, Ale Gdzie Jest Ten Czujnik ?

Ostatnio zmieniony przez groszek23 dnia sro 23 cze 2010, 21:32, w całości zmieniany 1 raz. ( renault scenic ) czujnik ciśnienia czynnika chłodzącego. Sprawdza on jakie jest ciśnienie w układzie, gdy jest za małe lub za duże nie pozwala na uruchomienie sprężarki, a tym samym klimatyzacji.

Nie Wiem, Dlaczego Mechanik Che Wymienić Ten Czujnik, Być Może Jest Rzeczywiście Uszkodzony.

Przy klimatyzacji recznej nic z komputera nie odczytasz. Czujnik odpowiada za włączenie klimatyzacji, a właściwie sprężarki. Czujnik ciśnienia klimatyzacji espace iv fluence.

Related posts