Czujnik Cisnienia Toyota Corolla 2019

Czujnik Cisnienia Toyota Corolla 2019. Możesz jeździć bez czujników ale za każym razem przy zapalaniu kontrolka będzie migać około minuty i później będzie sie paliła na stałe przez jakies 15 minut i zgaśnie rejestrując błąd w komputerze tpms. Czujnik ciśnienia tpms toyota corolla avensis rav4.

Czujnik Ciśnienia Opon Toyota Corolla 2019 Piastów – Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Sprawdź dane techniczne, takie jak: Sprzedam oryginalne czujniki ciśnienia powietrza kół toyota rav 4 hybrid 2016r. Możesz jeździć bez czujników ale za każym razem przy zapalaniu kontrolka będzie migać około minuty i później będzie sie paliła na stałe przez jakies 15 minut i zgaśnie rejestrując błąd w komputerze tpms.

Czujniki Ciśnienia W Oponach Dla Toyota Corolla Ix.

121 100 zł 19 +15 szczegóły ogłoszenia. Pojazdy z systemem kontroli ciśnienia w ogumieniu. Czujnik tpms (czujnika ciśnienia w oponach) toyota corolla 2017 proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do adblock.

Czujnik Tpms Do Toyota Corolla Xii Sedan (E210) Numer Artykułu:

Czujnik deszczu czujnik parkowania elektryczne szyby klimatyzacja. Lub od 671 pln /mc oblicz ». Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Powiadom Mnie O Dostępności Produktu.

Nowa toyota corolla w katalogu modelu. Sprawdź więcej ofert dla toyota corolla, mazowieckie. 2019 17 000 km benzyna kompakt.

Może Już Wiecie Że Do Niektórych Modeli Toyot (Verso, Avensis, Yaris, Nie Wiem Jak Inne) Można Dopisać 2 Kpl.

Komplet czujników monitorowania ciśnienia w kołach, składający się z 4 czujników oraz 4 zestawów montażowych. W/g mechanika do tych czujników można doprogramować drugi komplet i wtedy zmiana kół nie wiąże się z ich ponownym programowaniem , zamienniki każdorazowo po zmianie kół trzeba na nowo zapisywać z komputerem. Były w aucie od nowości w 100 % sprawne.

14,50 Zł X 10 Rat Raty Zero Szczegóły W Ofercie.

Sprzedam oryginalne czujniki ciśnienia powietrza kół toyota rav 4 hybrid 2016r. Sprawdź dane techniczne, takie jak: Czujnik ciśnienia opon toyota corolla e210.

Related posts