Czujnik Temperatury Spalin Kia Carens Jak Sprawdzić

Czujnik Temperatury Spalin Kia Carens Jak Sprawdzić. Znalazłem pewne informacje, że była aktualizacja oprogramowania, aby nie występował ten błąd. Witam od jakiegoś czasu zauważyłem że wskaźnik na wyświetlaczu się nie podnosi wymieniłem czujnik temperatury i nic proszę o pomoc gdzie mam jeszcze szukać usterki zaznaczam ze takim samochodem przyjechałem 450 km i nic się nie działo pozdrawiam.

ZAMEK DRZWI PRAWY PRZÓD 6 pin Opel ASTRA J IV Zamki from omoto.pl

Na wyświetlaczu wyświetla same poziome kreski czy nic. Wskaźnik ogranicznika prędkości (jeśli jest w wyposażeniu) wskaźnik świeci się, gdy system sterowania ogranicznika prędkości jest. Przebieg mam około 73 tyś.

【Top Oferta】⚡️ Czujnik, Ciśnienia Spalin Do Kia Carens Iv (Rp) 1.7Crdi 136 Km Wygodnie Zamówić Online Na Autodoc Szybka Wysyłka I Korzystne Ceny Obejrzeć Teraz

Nie działa wskaźnik temperatury na wyświetlaczu kia carens ii. Niedrogie czujnik temperatury spalin dla kia carens iii (un) 2010 oferuje nasz sklep internetowy oferujemy ogromny wybór wszystkich typów czujnik egt kia carens 3, akcesorii ssamochodowych i części wysokiej jakości Czujnik temperatury wydechu (spalin) carens iii;

Szeroki Wybór Marek W Niskich Cenach Czujnik Dpf Do Kia Carens 4

I30 i kia/hyundai koszt wysyłki: Na wyświetlaczu wyświetla same poziome kreski czy nic. Na tej stronie podajemy informacje o budowie i sposobie działania czujnika położenia przepustnicy.

Szybko Zauważysz, Że Liczba Używanych Części Kia Carens Na Stronie Ovoko.pl Jest Imponująca, Więc Zawężenie Twojego Wyboru Na Podstawie Kryteriów Takich, Jak Wersja Kia Carens Pomoże Ci Znaleźć Najodpowiedniejsze Części Używane.

Wskaźnik ogranicznika prędkości (jeśli jest w wyposażeniu) wskaźnik świeci się, gdy system sterowania ogranicznika prędkości jest. Czujnik temperatury spalin hyundai kia 3922127280. 【top oferta】⚡️ czujnik, temperatura spalin do kia carens iv (rp) 1.7crdi 136 km wygodnie zamówić online na autodoc szybka wysyłka i korzystne ceny obejrzeć teraz

Od 0,00 Zł Dostępne Formy Wysyłki Dla Oglądanego Produktu:

Jak się schylisz bardzo głęboko i zajrzysz w górę to zobaczysz wiązkę 3 kabli zakończonych kostką, która wchodzi w czujnik temperatury. Stan nowy producent części inny. Czujnik temperatury tzw rezystor klimatyzacji znajduje się w obudowie nie pamiętam ale chyba parownika klimatyzacji,który znajduje się pod schowkiem przy fotelu pasażera.

Witam Od Jakiegoś Czasu Zauważyłem Że Wskaźnik Na Wyświetlaczu Się Nie Podnosi Wymieniłem Czujnik Temperatury I Nic Proszę O Pomoc Gdzie Mam Jeszcze Szukać Usterki Zaznaczam Ze Takim Samochodem Przyjechałem 450 Km I Nic Się Nie Działo Pozdrawiam.

【top oferta】⚡️ katalog części samochodowych do kia carens iii (un) 2.0 cvvt z silnikiem 144 km, od 2006 roku wyprodukowania tanie części zamienne do tego modelu carens 3 (un) 2.0 cvvt są gotowe do wysyłki jak najszybciej kupuj części zamienne już teraz Czujnik temperatury spalin carens iv; Sygnał tego czujnika potrzebny jest między innymi do obliczania dawki wtrysku.

Related posts