Czujniki Ciśnienia W Oponach Suzuki Vitara Oryginalne Czy Zamienniki

Czujniki Ciśnienia W Oponach Suzuki Vitara Oryginalne Czy Zamienniki. Zakupiłem dodatkowo stalówki oraz opony zimowe. Transmisja w tego typu systemach tpms.

Czujniki Ciśnienia Opon Tpms Do Suzuki Vitara Ly Za 528 Zł Z Kostrzyn Nad Odrą – Allegro.pl – (10554978861) from allegro.pl

Szybka dostawa⚡ na terenie całej europie. Opony i felgi » pozostałe opony i felgi. Tpms ( tyre pressure monitoring system ), bo tak w skrócie nazywa się ten system, ma za zadanie informować.

Metal I Plastik I Guma Rozmiar:

Tpms ( tyre pressure monitoring system ), bo tak w skrócie nazywa się ten system, ma za zadanie informować. Czujnik ciśnienia opon zawiera w sobie natomiast kryształ kwarcu i zamienia różnicę ciśnień na skoki, które transmitowane są na częstotliwości 434 mhz, do komputera pokładowego. ☑️ szeroki wybór i niskie ceny, wybieraj z ponad 1050 części samochodowych do suzuki vitara (ly).

Z Czujnikami W Zapasie To Nie Takie Proste.

Poniższa tabela podaje zalecane ciśnienie powietrza w oponach konkretnego auta. Suzuki vitara toyota auris avensis. To czujniki systemu abs, które docelowo mają mierzyć ciśnienie w oponach, ale nie na podstawie realnej wartości, lecz liczby obrotów podczas jazdy.

Zakupiłem Dodatkowo Stalówki Oraz Opony Zimowe.

12,50 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Srebrny i czarny i szary materiał:

Szybka Dostawa⚡ Na Terenie Całej Europie.

Oryginalne suzuki vitara (ly) używane części! Uwzględnia ona oś przednią, tylnią pojazdu oraz jego maksymalne obciążenie. Takie czujniki podczas jazdy wysyłają do sterownika sygnał z parametrami koła (temperatura, ciśnienie) co.

To System Monitorujący Ciśnienie W Oponach Samochodu, Informując Za Pomocą Odpowiedniej Kontrolki Na Desce Rozdzielczej, Gdy W Którejś Z Opon Ciśnienie Spadnie Poniżej Wartości Granicznej.

Opony i felgi » koła. Mierzą wartość ciśnienia w oponach w czasie rzeczywistym. Zamienne do czujnika o numerze:

Related posts