Czy Przy Wylaczaniu Kia Sportage Powinny Zapalic Sie Kierunkowskazy

Czy Przy Wylaczaniu Kia Sportage Powinny Zapalic Sie Kierunkowskazy. Witam mam auto kia sportage z 2012, samochód był odpalany na kable i od tego czasu nie dziala wyswietlacz. Kontolka check oraz brak mocy i szarpanie.

Co Się Stało Z Kią Sportage? | Kiawiarnia from kiawiarnia.pl

Jeśli alarm nie ma własnego zasilania, przestanie działać, ale pamiętajmy, że wtedy nasze auto nie jest bezpieczne i powinniśmy szybko udać się do specjalisty, aby naprawić usterkę. Witam, mam problem z małą wywrotką kia k2500 tci z 2004r, samochód ma przejechane 90tys.km. Podejrzewam, że może wysypała się zawartość eeproma dlatego jeśli ktoś ma taki w swoich zbiorach to prosze o podesłanie na sprawdzenie.

Pojechałem Do Pobliskiego Warsztatu Gdzie Auto Trzymali Mi Dwa Miesiące, Po Czym Odebrałem Z Spalonym Sterownikiem Silnika.

Można je włączyć po lewej lub prawej stronie. Światła pozycyjne przednie i tylne lub światła postojowe trzeba włączać w warunkach niedostatecznej widoczności podczas postoju bądź też zatrzymania, które nie wynika z warunków ruchu lub przepisów. Warto wiedzieć, który bezpiecznik odpowiedzialny jest za działanie alarmu i po prostu go odpiąć.

Światła Postojowe Nie Są Obowiązkowe.

Pokryli koszty zakupu innego z allegro. Jeśli alarm nie ma własnego zasilania, przestanie działać, ale pamiętajmy, że wtedy nasze auto nie jest bezpieczne i powinniśmy szybko udać się do specjalisty, aby naprawić usterkę. Witam mam auto kia sportage z 2012, samochód był odpalany na kable i od tego czasu nie dziala wyswietlacz.

Witam, Mam Problem Z Małą Wywrotką Kia K2500 Tci Z 2004R, Samochód Ma Przejechane 90Tys.km.

Witam, posiadam kia sportage z 1999 roku, problem rozpoczoł sie gdy rozkodował mi sie kluczyk. Witam, posiadam kia sportage z 1999 roku, problem rozpoczoł sie gdy rozkodował mi sie kluczyk. Kontolka check oraz brak mocy i szarpanie.

Pojechałem Do Pobliskiego Warsztatu Gdzie Auto Trzymali Mi Dwa Miesiące, Po Czym Odebrałem Z Spalonym Sterownikiem Silnika.

Sprawa wygląda tak, w trakcie jazdy przy niskich obrotach szarpie tak jakby nie było paliwa,jest słabe, nie raz. Podejrzewam, że może wysypała się zawartość eeproma dlatego jeśli ktoś ma taki w swoich zbiorach to prosze o podesłanie na sprawdzenie. Od fabryki u mnie, wszystko wymienia aso, jednak z tym poradzić sobie nie mogą.

Najświeższe Informacje, Zdjęcia, Video O Wyciek Paliwa Z Samochodu;

Pokryli koszty zakupu innego z allegro.

Related posts