Czy Warto Kupić Używany Hyundai I30 Crdi

Czy Warto Kupić Używany Hyundai I30 Crdi. W polsce kojarzy się głównie z radiowozami i autami flotowymi, a rynek wtórny jest dobrze zaopatrzony. Czy ktoś z użytkowników jest w stanie po numerze vin sprawdzić czy dany egzemplarz ma dpf ?

HYUNDAI i30 COUPE 1.6 CRDI 128KM SKÓRA NAVI XENON from archiwum.allegro.pl

Pojazd debiutował na salonie genewskim w 2007 roku i wkrótce potem trafił do salonów. Używany hyundai i30 i (fd; Był też produkowany w europie, a mieszkańcy starego kontynentu dobrze go przyjęli.

Jednostki Wysokoprężne Również Cechują Pojemności 1.4 I 1.6.

W stosunku do poprzednika, drugiej generacji i30 konstruktorzy zafundowali bardziej dynamiczny design. Oto opinie o pierwszej generacji tego modelu. Hyundai i30 benzyna czy diesel.

Był Też Produkowany W Europie, A Mieszkańcy Starego Kontynentu Dobrze Go Przyjęli.

To dobry czas na zakup używanego hyundaia i30 ii. Dagula 27 lip 2016, 13:45. Pierwszy 1.4 crdi rozwija 90 km i był często wybierany w samochodach przeznaczonych do flot.

Jest Przestronny, Solidnie Wykonany I Potrafi Spalić 4 L/100Km.

1.6 crdi generuje 110 km, a w flagowej odmianie albo 128 km (przed liftingiem) lub 136 km (po liftingu). Wraz z hyundaiem kia postanowiła zaatakować rynek europejski kompaktami, które zrewolucjonizują postrzeganie koreańskiej motoryzacji. Co prawda, wymiana jest bardziej skomplikowana, ale i tak za całą naprawę powinniście zapłacić o ok.

Ceny Zeszły Już Poniżej 30 Tys.

Pojazd debiutował na salonie genewskim w 2007 roku i wkrótce potem trafił do salonów. Tymczasem używany hyundai i30 okazuje się zaskakująco trwałym, nowoczesnym kompaktem. Pozostaje jeszcze hyundai i30, który jest takim średniakiem, gdyż ma i mocne, i słabe.

Zł, Nie Brakuje Aut Z Polskich Salonów, Można Liczyć Na Niezły Wygląd, Dobre Walory Użytkowe I Rozsądne Koszty Serwisu.

Z punktu widzenia użytkownika dużo ważniejszy jest jednak zwiększony rozstaw osi, co ma bezpośrednie przełożenia na większą. Produkcję zakończono w 2012 roku, gdy debiutowała ii generacja tego modelu. Byłem przekonany że wszystkie i30 ii generacji mają dpf, ale strony typu dobierz olej sugerują mi że jest inaczej.

Related posts