Demontaż Półosi Tylnej Kia Sportage Youtube

Demontaż Półosi Tylnej Kia Sportage Youtube. 157,46 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Film pokazuje różne sposoby wymiany gumy.

Kia Sportage Black Edition Korczyk Autoryzowany Dealer from korczyk.pl

Nie należy panikować, artykuł ten pokaże jak łatwo wymienić zewnętrzną klamkę drzwi. Otwieramy tylną klapę i robimy rozpoznanie montażu tylnych lamp. Film pokazuje różne sposoby wymiany gumy.

Wystarczy Wykręcić Śruby, Odpiąć Kostkę Zasilającą I Wyjąć Lampy.

Jeśli zbyt często szarpiemy za klamkę, sprawdzając czy samochód jest zamknięty, możemy ją zepsuć bądź wręcz wyrwać. W sportage jedynce pierścień wewnętrzny łożyska osadzony na półosi jest zabezpieczony przed zsunięciem się za pomoca specjalnego pieścienia. Film pokazuje różne sposoby wymiany gumy.

Pokazuję Również Jak Wymienić Przegub Wewnętrzny.po Sprawdzeniu Przegub Wewnętrzny.

Najmniej pracy mamy, gdy śruby są na wierzchu. Cennik został opracowany na podstawie zbioru kilkunastu losowo wybranych cenników różnych warsztatów mechaniki pojazdowej z różnych regionów polski, z miast o różnej wielkości (m.in. Na środku jest ucho, które trzyma kanapę, dlatego trzeba tam nacisnąć.

Jest On Osadzany Na Półosi Z Dużym Wciskiem, Współpracuje On Także Z Uszczelniaczem Zapobiegającym Przedostawaniu Się Oleju Z Mostu Do Łożyska (Łożysko Smarowane Jest Smarem Stałym).

35,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Kraków, kutno, szczecin, olecko, sandomierz, wrocław, przasnysz, sanok i inne). Jak rozebrać osłonę i dostać się do silnika tylnej wycieraczki.

W Zależności Od Miejsca Poprowadzenia Linki Może Być Konieczny Również Demontaż Fotela Kierowcy.

Czarne 17 felgi aluminiowe z oponami 225/60/r17, dedykowane, lakierowane na czarno elementy nadwozia, pakiet systemów bezpieczeństwa, w tym kia forward collision avoidance assist, podgrzewane fotele oraz kanapa tylna, światła mijania oraz drogowe wykonane w technologii led, kierunkowskazy led. Prema.com.pl łożyska igiełkowe oraz części i akcesoria maszyn. Cennik zawiera ceny najważniejszych usług i ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny.

Niestety Nie Ma Żadnych Zaślepek A Nie Chciałbym Porysować Lub Co Gorsza Połamać Osłonę.

Film przedstawia jak samemu wyjąć półoś prawą przednia w kia sportage ii. Demontaż półosi nie jest skomplikowany. Lampa tylna lewa sportage 3 iii przed lift oryginał demontaż.

Related posts