Dlaczego Nie Działa Ogrzewanie Fiat Grande Punto

Dlaczego Nie Działa Ogrzewanie Fiat Grande Punto. Fiat punto mk1 5d 1.1 55km / fiat grande punto 5d 1.9mj 120+km / fiat marea weekend 1.9 jtd 105km. Przełącznik z opcją 1/9 mam, ale nie na elm a na tym pierwszym kablu

fiat grande punto evo 1.3 multijet silnik euro 5 from archiwum.allegro.pl

Lub od 722 zł / miesiąc. Skrzynka bezpieczników w desce rozdzielczej Ogrzewanie tylniej szyby działa (świeci się dioda na włączniku), działa spryskiwacze przednich.

Warto Je Wykryć I Usunąć:

Dojście do klaksonu jest przez przednią górną kratkę zderzaka (to z logo fiat). Jest tylko po stronie kierowcy. Jest to dla mnie nielogiczne.

W Fiacie Grande Punto Miga Licznik Kilometrów (Total Distance).

System daje ogromne oszczędności na zużyciu paliwa w warunkach miejskich. Zapewne spaliła się żarówka, to są całoszklane żarówki t5 1,2w 12v. 2.wymieniłam bezpiecznik od tylnej wycieraczki i dalej mi ona nie działa co z tym mogę jeszcze zrobić.

Lub Od 722 Zł / Miesiąc.

Od opinii i raportów spalania po listę jego typowych usterek i przypomnienie o wymianie oleju. Od porad i testów po dyskusje na forach i w społeczności kierowców. Przełącznik z opcją 1/9 mam, ale nie na elm a na tym pierwszym kablu

Czy Ktoś Dysponuje Schematem Nawiewu Lub Wie Coś Na Ten Temat?

Podczas jazdy wlącza sie czujnik pasa bezpieczenstwa i przerazliwie piszczy, wczesniej nie bylo problemu, ale teraz jest coraz bardziej uciazliwy, wiem ze ten problem pojawia sie w wielu autach tego modelu. W serwisie twierdzą że według schematu nie ma doprowadzonego nawiewu ciepłego powietrz na nogi po stronie pasażera. Auto było ostatnio w przyglądzie, możliwe że tam coś spieprzyli.

2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012.

U mnie też nie działał i była to wina klaksonu.bezpiecznik od klaksonu znajduje się pod maską silnika.wg instrukcji jest to. 2010 fiat grande punto 1.2 active. Fiat grande punto to trzecia generacja fiata punto zaprezentowana w 2005 roku.

Related posts