Dlaczego Samochód Kopci Na Biało Przy Dasniu Gazu

Dlaczego Samochód Kopci Na Biało Przy Dasniu Gazu. Wymieniłem też intercooler bo stary miałem nieszczelny. Przez mulik20 » 21 mar 2012 17:04.

Brak Reakcji Na Pedał Gazu, Kopci Na Biało – Vc-Silniki Diesla – Dti – Vectra Klub Polska from forum.vectraklub.pl

I od tamtej pory jak chodzi na benzynie jak i na gazie strasznie kopci na biało. Mam golfa iii 1,8+ gaz. Podczas porannego odpalania muszę ho kręcić nawet z 10 minut podczas kręcenia powstaje za mną biała chmura jak jest ciepły odpala dobrze.

Po Wymianie Pierścieni Może Spalać Olej, W Tedy Dymi Na Biało, A Czarny Dym To Raczej Ropa I To Normalne W Fordach.

Biały dym wydobywający się z rury wydechowej oznacza podwyższoną wilgotność spalin. Mam wielki problem i proszę was o pomoc. Nissan primera 1,8 benzyna gaz 2005 :

Przez Mulik20 » 21 Mar 2012 17:04.

Jeśli ilość czarnego dymu nie jest duża, wówczas kierowca nie ma żadnych powodów do zmartwień. Zapach tego dymu jest jakby. Przy nadmiernym nagromadzeniu cząsteczek zacznie się zapychać, a jego wydajność spadnie.jeśli auto zaczyna kopcić na czarno, ilość skumulowanej sadzy najprawdopodobniej przekracza 200 mg/nm3, natomiast gdy codziennej jeździe towarzyszy.

Mam Golfa Iii 1,8+ Gaz.

Jednostka napędowa po prostu zaczyna wypychać z układu wydechowego wilgoć, która nagromadziła się np. Gdy wilgotność powietrza jest na niskim poziomie, a nasz silnik kopci na biało zarówno na rozgrzanym, jak i na zimnym to przyczyną może być. Witam jestem tu pierwszy raz mam duży problem i nikt nie może mi pomóc.a więc po wymianie oleju i filtrów po odpaleniu strasznie dymi na biało jakąś minute może dwie później jest ok.byłem z tym problemem u kilku mechaników żeby zbadać problem większość z nich stawiała na uszczelniacze zaworowe bo płynu chłodniczego nie ubywało.wydawało mi się to.

Wiele Osób Doszukuje Się Różnić, Prawda Jest Taka, Że Zarówno W Przypadku Silnika Benzynowego, Jak I Diesel To Przyczyny Są Zazwyczaj Takie Same.

Witam mam sharana 1.9 tdi afn. Problemy zaczynają się w sytuacji, gdy nawet drobne wciśnięcie pedału gazu kończy się czarną chmurą za autem. Czy jest się czym martwić?

Witam Mam Problem Mianowicie Mój Man F90 (5 Cyl) Przy Lekkim Obciążeniu Silnika Np Na Wyższym Biegu Albo Przy Załączonej Pompie Wywrotu Kopci Na Biało, Czasami Na Siwo.

Auto to mazda 626 2.0 d comprex 92.r ps:grzyby nie kasuj tego posta Podczas normalnej jazdy też czasami pojawia się ten efekt. Mam problem z primera 1,8 benzyna gaz 2005 rok dymi na biało piję olej proszę o informację odpowiedzi (0) nissan qashqai 1.6dci 2011 po lifcie:

Related posts