Dywaniki I Mata Toyota Corolla

Dywaniki I Mata Toyota Corolla. Do wersji sedan dedykowany zestaw dywaników samochodowych w komplecie z matą do bagażnika firmy rigum jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym na jednoczesne zabezpieczenie powierzchni bagażowej oraz osobowej, jak i na podniesienie estetyki twojego auta. * produkty zamówione za pobraniem lub opłacone do godziny 13:00 w dzień roboczy wysyłamy w ten sam dzień ( dotyczy produktów z terminem realizacji 24h ).

Toyota CHR (2016) Zestaw dywaniki i mata do bagażnika from dywaniki.com.pl

Toyota corolla xii dywaniki gumowe mata bagażnika. Inne produkty z tej kategorii. Idealnie dopasowane do marki, modelu i wersji.

Można Zakupić Dodatkowo Komplet Stoperów Do Tylnych Dywaników.

Wykonane z wykładziny poliamidu o grubości 9 mm. Indywidualne odzwierciedlenie marki, modelu, rocznika, a nawet typu nadwozia samochodu maksymalna ochrona podłogi oraz bocznych. Toyota corolla xii dywaniki gumowe mata bagażnika.

Zamów Dostawę Do Dowolnego Salonu I Zapłać Przy Odbiorze!

Można zakupić dodatkowo komplet stoperów do tylnych dywaników. Niesamowicie istotne podczas tego procesu jest zastosowanie wszelkich dostępnych środków ochrony wnętrza. * produkty zamówione za pobraniem lub opłacone do godziny 13:00 w dzień roboczy wysyłamy w ten sam dzień ( dotyczy produktów z terminem realizacji 24h ).

4,8 / 5 10 Opinii Dodaj Do Ulubionych.

Gramaturze 800g/m2 spód dywaników jest podgumowany. Dywaniki dostępne również w innych kolorach: Inne produkty z tej kategorii.

Rezaw Plast Gumowe Dywaniki Samochodowe Toyota Corolla Xii E210 Hatchback Od 2018R.

Najtańsze 3.1 frogum mata bagażnika toyota corolla xii sedan od 2019 dz406698 3.2 rezaw plast dywaniki samochodowe gumowe plast: Dywaniki oraz mata do bagażnika dedykowane do: Dywaniki samochodowe dopasowane do kształtu podłogi danego modelu.

Idealne Dopasowanie Dywanika Dzięki Dokładnemu Skanowaniu Laserowemu.

Dywaniki oraz mata do bagażnika dedykowane do: Dywaniki dostępne również w innych kolorach: Gramaturze 850g/m2 spód dywaników jest podgumowany typu sx dp.

Related posts