Elektryka W Drzwiach Honda Civic

Elektryka W Drzwiach Honda Civic. Ma niski udokumentowany przebieg 895000 km. Honda civic nie działająca elektryka prawych drzwi cześć potrzebuje pomocy.

New 2019 Honda Civic EXL w/Navi EXL 4dr Hatchback w/Navi from www.gallatinhonda.com

Samochody elektryka i elektronika 23 lut 2007 20:41 odpowiedzi: Co mogę zrobić nie grał głośnik zaczął. Trochę znam się na elektryce /nie samochodowej/ ale ręce mi opadły jak starałem się opanować ten bajzel.

Ma Niski Udokumentowany Przebieg 895000 Km.

Montuję cent.zamek carprotect bx10 do hondy civic 5gen. Samochody elektryka i elektronika 23 lut 2007 20:41 odpowiedzi: 10 zł za sztukę / sztuk:

Całkowita Kwota Do Zapłaty 47 144,47 Zł;.

Czy jak naciskam przycisk auto( góradół) to powinny się otwierać i zamykać obie szyby czyli kierowcy i pasażera ob u mnie chodzi tylko. Oferujemy auta z wkładem własnym 0%, raty aż na 120 miesięcy,. Trochę znam się na elektryce /nie samochodowej/ ale ręce mi opadły jak starałem się opanować ten bajzel.

W Maździe Znalazłem Za Schowkiem Pasażera Na Słupku Po Prawej Stronie, A W Roverze (Czyli Angielska Honda Civic) Był W Drzwiach, Ale Pasażera.

Mam hc vi gen 96 przed liftem liftback. Fotele do 5 gen hb zzeby sie dostać do mechanizmu klamki musisz. Trochę znam się na elektryce /nie samochodowej/ ale ręce mi opadły jak starałem się opanować ten bajzel.

Honda Civic Nie Działająca Elektryka Prawych Drzwi Cześć Potrzebuje Pomocy.

Jak odłączę całą kostkę i podłącze pod nią sam głośnik to działa. Tzn.lusterko i bardziej ważne sterowanie szyby. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie

Honda Civic 2,2Icdti Z 2009R Sprowadzona Z Francji W 2010R.

Honda civic 1,6 is,1996,poprzedni właściciel wymienił drzwi od kierowcy,i w nich elektryka nie działa. Nie działa mi elektryka w prawych drzwiach honda to civic vi coupe. Użytkowana prywatnie z bogatym wyposażeniem wnętrznym.

Related posts