Fiat 126P Elegant Trudność Z Wkęceniem Świec

Fiat 126P Elegant Trudność Z Wkęceniem Świec. Posiadam maluszka eleganta 1996r z elektronicznym zapłonem. Fiat 126p nie odpala zimny.

Fiat 126p schemat elektryki zapłonu elektroda.pl from www.elektroda.pl

Dobrze, zmieniłem gaźnik, nowe uszczelki i oringi, zapłon ustawiony tak jak był fabrycznie w elegancie, czyli strzałka pokrywa się z linią. Przeczyściłem go, ustawiłem pływak, przedmuchałem itp. Otóż nie miałem w ogóle regulacji prędkości obrotów biegu jałowego, śrubka była całkowicie wykręcona.

Pomocy Witam Powiem Krótko Upewnij Się Czy Zapłon Jest Dobrze.

Na niskich obrotach iv biegu wszystko jest. Fiat 126p nie odpala zimny, rozrusznik kręci ale brak reakcji, ale na ,,pycha odpala po pewnym czasie ale nie mogę dawac gazu bo nie odpali, a jak już odpali to tak z 30sekund musi chodzic na wolnym gazie inaczej jak dam mu gaz to gaśnie. Przeczyściłem go, ustawiłem pływak, przedmuchałem itp.

Dobrze, Zmieniłem Gaźnik, Nowe Uszczelki I Oringi, Zapłon Ustawiony Tak Jak Był Fabrycznie W Elegancie, Czyli Strzałka Pokrywa Się Z Linią.

Witam, mam pytanie dotyczące 126p elegant z97r. Fiat 126p nie odpala zimny. Otóż nie miałem w ogóle regulacji prędkości obrotów biegu jałowego, śrubka była całkowicie wykręcona.

Silnik Odzyskał Moc, Ma W Porządku Osiągi Jak Na Malucha To Chyba Bardzo Dobrze Się Zbiera.

Posiadam maluszka eleganta 1996r z elektronicznym zapłonem. Fiat 126 elegant 1996r problem z jazdą na iv biegu. Mój problem polega na tym, że na iv biegu nie mogę jechać więcej niż 60/70 km/h.

Strasznie Irytowały Mnie Te Wysokie Obroty Więc Postanowiłem Znaleźć Inny Gaźnik.

Related posts