Fiat 500 Składanie Tylnego Oparcia

Fiat 500 Składanie Tylnego Oparcia. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. W razie potrzeby przesunąć fotel kierowcy lub pasażera do przodu.

Fiat 500 1971 SPRZEDANY Giełda klasyków from www.gieldaklasykow.pl

Przednie fotele fiat 500 l, poduszki powietrzne zagłówki zapinane na rzep. W razie potrzeby przesunąć fotel kierowcy lub pasażera do przodu. 29 blokada kierownicy 2) uruchamianie:

Dowiedz Się, Ile Miejsca Jest Wewnątrz I Jak Pojemny Jest Bagażnik.

Wybierz auta, które cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Klapa tylna fiat seicento w kategorii części samochodowe. Fiat 500l trekking seria 1.

Pchnąć Przełącznik B Do Przodu Lub Do Tyłu, Aby Pochylić Oparcie W Odnośnym Kierunku.

☑️ szeroki wybór i niskie ceny, wybieraj z ponad 2850 części samochodowych do fiat 500. 29 blokada kierownicy 2) uruchamianie: Klapa tylna fiat seicento w kategorii motoryzacja.

Aby Ponownie Użyć Tylnego Siedzenia:

Nie należy składać oparć tylnych foteli podczas jazdy. Pomimo nieco większych rozmiarów, nowy fiat 500 nadal doskonale sprawdza się w roli auta do miasta. Przesunąć w bok pasy bezpieczeństwa, sprawdzając, czy taśmy pasów są prawidłowo rozciągnięte i nie są.

Aby Podnieść Oparcie Siedzenia, Należy Podnieść Je I.

Widoczność z miejsca kierowcy jest niezła, chociaż trochę. Nowa oryginalna rączka do składania oparcia fotela z prawej strony widoczna na zdjęciu. Składanie poduszki i oparcia tylnego siedzenia:

Przy Rozkładaniu Tylnego Oparcia Należy Uważać, Aby Nie Doszło Do Zakleszczenia Pasa Bezpieczeństwa.

Trzeba poprostu porzadnie zatrzasnac oparcie i jest ok. 14 (ruch 1) i pchnąć do przodu oparcie siedzenia, aż do zablokowania go (ruch 2); Dolne kanapy dzielone z obszyciami na pasy bezpieczeństwa.

Related posts