Ford Focus Woda Pod Nogami Pasażera

Ford Focus Woda Pod Nogami Pasażera. Po stronie pasażera, blisko fotela cały czas jest mokra wykładzina. Xsara coupe 1.8 vts '98 z półautomatyczną klimatyzacją.

Audi a4 b6 Zbierająca się woda na podłodze pasażera za from a4-klub.pl

Zwykłej wody, nie ma jakiegoś konkretnego zapachu. Okazalo sie, ze przednia szyba, uszczelka idaca wokol niej, byla miejscami zle doklejona! Od lutego mam spory problem z wodą w samochodzie (escort 97' 1,8 td turnier), na początku myślałem,że spowodowane jest to przez jednego magika który montował mi sprzęt audio,ale.

U Mnie Jest To Samo Tyle, Że W Mk3.

Cieknie mi woda pod z przodu pod nogi pasażera. Vin (vehicle identification number) potocznie numer nadwozia jest złożonym zestawem znaków, który zostaje nadany pojazdowi przez producenta w celu jego identyfikacji. Wlewa się woda do środka z przodu od strony pasażera.

Witam, Jestem Pierwszym Właścicielem Focusa Mk3 (1.0 Ecoboost) Zarejestrowanego W Sierpniu 2013.

Nie mogę dojść w oplu, skąd się bierze woda pod wykładziną dywanika kierowcy (po stronie pasażera nie sprawdzałem ;)) wody od ch. 2005 / 2013 / 2015. Xsara coupe 1.8 vts '98 z półautomatyczną klimatyzacją.

Mam W Swojej Foczce (Mk2) Dziwny Objaw:

Ford focus 18 tddi 2000 r. Ale ja widzę którędy się woda dostaje. Woda na podłodze po stronie kierowcy.

Woda Sciekala Rynienkami, Rowkami Odprowadzajacymi I Zbierala Sie Na Podlodze, Dokladnie Pod Nogami Pasazera!

Okazało się że w kabinie pod nogami kierowcy jest sporo wody. W innych markach jest to samo, żeby otworzyć drzwi będziesz się niedługo łączył z białym domem, a puszczając wycieraczki poprosi cię o odciski palców i siatkówkę oka. Jakiś czas temu chciałem wytrzeć dywanik i wyciągając go zauważyłem że od spodu jest cały mokry.

Bartek, Mialem Tak Samo W Mk1!

Odetkane mam darku, problem jest w zmurszałej uszczelce pod obudową filtra kabinowego, która jest nasączona woda jak gąbka, dam nowa uszczelkę i myślę ze będzie ok. To mój pierwszy temat na forum i z góry. Podszybie uszczelniłem oraz odkręciłem obudowę filtra i wymieniłem uszczelkę.

Related posts