Ford Mondeo Mk3 Zapala Sie Kontrolka Ładowania

Ford Mondeo Mk3 Zapala Sie Kontrolka Ładowania. Kontrolka przy zapalaniu włącza się i zaraz gaśnie, tak jak powinno być normalnie, ale alternator nie ładuje. Od czasu do czasu zapala się kontrolka ładowania podczas jazdy np.

Ford Fiesta 1,8TDdi wysokie napięcie ładowania elektroda.pl from www.elektroda.pl

Ford ma w zwyczaju określanie generacji przedrostkiem mk. Mam następujący problem z moim mondkiem (mk3 rok 2001 tddi 2.0). Kontrolka przy zapalaniu włącza się i zaraz gaśnie, tak jak powinno być normalnie, ale alternator nie ładuje.

Kontrolka Przy Zapalaniu Włącza Się I Zaraz Gaśnie, Tak Jak Powinno Być Normalnie, Ale Alternator Nie Ładuje.

Nowy alternator (z regulatorem napięcia), wszystkie rolki i. Przy zgaszeniu za jakies 10 km nie można odpalić auta. Minimalnie kreci, ale nie odpali samochód.

Czym Spowodowane Jest Włączanie Się Kontrolki Ładowania?Uwaga:

Przy zgaszeniu za jakies 10 km nie można odpalić auta. Witam, zacznę od początku, jakiś tydzień temu się zaczęło. Ford mondeo zapala sie kontrolka espusterka silnika witam jakies 10 tygodni temu zapalila sie kontrolka espusterka silnika i na dodatek brakuje mocy.

Od Czasu Do Czasu Zapala Się Kontrolka Ładowania Podczas Jazdy Np.

Mam następujący problem z moim mondkiem (mk3 rok 2001 tddi 2.0). Kontrolka przy zapalaniu włącza się i zaraz gaśnie, tak jak powinno być normalnie, ale alternator nie ładuje. Podczas kontroli w tym czasie okazuje się że ładowanie jest 14,4 i nic nie spada nawet po obciążeniu.

Ford Mondeo Mk3 2.0 Tdci 2004 R.

Ford mondeo kontrolka rezerwy witam mam problem z kontrolka rezerwy przeszukałem forum ale nikt nie ma takiego przypadku. Kontrolka przy zapalaniu włącza się i zaraz gaśnie, tak jak powinno być normalnie, ale alternator nie ładuje.przy. Kontrolka przy zapalaniu włącza się i zaraz gaśnie, tak jak powinno być normalnie, ale alternator nie ładuje.

3) Automatyczna Skrzynia Biegów ».

2) po odpaleniu zimnego silnik a falują obroty ». 4) komunikat:usterka silnika z lampką kontroli trakcji ». Wiem ze wskaźnik pokazuje zła wartość chodź u mnie chyba nie przekłamuje tylko problem w tym ze rezerwa zapala sie.

Related posts