Gdzie Znajduje Sie Czujnik Temperatury Honda Civic

Gdzie Znajduje Sie Czujnik Temperatury Honda Civic. Daj nam znać, co znalazłeś. Aby go podmienić trzeba będzie ściągnąć przedni zderzak.

honda civic 93 1.3 16v dziwne obroty 10 elektroda.pl from www.elektroda.pl

Też tam mam czujnik i na pewno muszę zdejmować zderzak. Rozumiem przez to że temperatura rośnie podczas jazdy. Pojechalem do serwisu gdzie zajmuja sie klimatyzacjami.

Po Podaniu Plusa Na Sprężarkę, Startuje I Klima Chłodzi.

Wygląda mi to na awarię termostatu lub co mniej prawdopodobne pompy wody. Czujnik temperatury zewnętrznej o ile się nie mylę jest na pasie przednim blisko chłodnicy klimy. Proszę kogoś o potwierdzenie mojej teorii bo nie jestem pewny na 100 %.

Nagminnie Powraca Do Mnie Temat Temperatury.

Czujnik temperatury silnika to element, który pełni w samochodzie bardzo ważną funkcję. Wiec gosc wzial i podlaczyc poprzez jakis. Lanos, abs działa tylko kiedy tem.

Honda Civic 2007 R Problem:

Dzisiaj zaskoczyło mnie totalnie, po wczorajszej regeneracji kolektora gazowego. Zapowietrzony uklad,walniety termostat,walniety czujnik wentylatora przy termostacie,walniety przekaznik w skrzynce kolo akku,walniety bezpiecznik ktoras z tych rzeczy ale raczej stawiam na termostat. Po włączeniu klimatyzacji załącza wentylator, obroty się zmieniają lecz sprężarka nie startuje.

Gdzie Znajduje Się Czujnik Temperatury Zewnętrznej?

Zalozyli chlodnice, napelnili klimatyzacje a tu zonk, klima sie nie zalacza. Honda civic czujnik bezpieczeństwauderzeniowy gdzie go zlokalizować witam jak w temacie auto civic cdti 1.7 2004 diagnoza nie odpala po lekkim dzwonie i pytanie jak wyżej czy w tym modelu jest czujnik uderzeniowy jak na przykład w vig a jak jest to gdzie jest zlokalizowany i drugie pytanie co ewentualnie może być przyczyną nie palenia jeszcze ( wystrzeliły poduchy ). Czujnik 60779278, gdzie znajduje się czujnik temperatury zewnętrznej honda civic ufo, czujnik temp zewnetrznej volvo s60

Proszę O Podpowiedź Gdzie Znajduje Się Sonda Lambda Przed Katalizatorem W Hondzie Civic 1.4 Viii Gen.

Też tam mam czujnik i na pewno muszę zdejmować zderzak. Gdy pojawią się pierwsze objawy jego uszkodzenia, trzeba jak najszybciej usunąć problem. Tematy o honda accord czujnik temperatury, problem ze wsaźnikiem temp.

Related posts