Honda Accord 2.2 I Ctdi Cisnienia Paliwa Jakie Ma Byc

Honda Accord 2.2 I Ctdi Cisnienia Paliwa Jakie Ma Byc. Ok wymieniono zawór na pompie wtryskowej ciśnienie jest w normie ale dalej nie pali nie wiem o co chodzi. Jakieś 2 miesiące temu zmieniałem opony na nowe w zakładzie wulkanizacyjnym.jakie było moje zdziwienie kiedy wczoraj chciałem sprawdzić ciśnienie w oponach i zobaczyłem 3,2 bara, zgodnie z danymi producenta, opony o wym.

Regulator Ciśnienia Paliwa – Objawy Usterki from www.wtryskiwacz.com

Honda accord 6 1.8 z czteroletnia instalacja gazowa. Podmieniona wcześniej pompa paliwa wraz z zaworem, podmieniony czujnik ciśnienia paliwa na listwie (frp) przestrzelone przewody między czujnikiem a ecu ( bosch edc16c7) pin 7, 41, 90 przejścia w pełnym. Witam, wczoraj mialo miejsce dziwne zdarzenie, mianowicie jadac moim civiciem 2008 r przebieg 60.000 km na 4 biegu majac ok 2500obr/min mocniej wcisnalem pedal gazu i zamiast natychmiastowego przyspieszenia zobaczylem jak wskazowka obrotomierza skacze jakbym jechal automatem raz w gore o 500 obr, raz w dol o 500 obr po czym leniwie ruszyla do.

Przyczyna Moze Byc Sam Ecu, Okablowanie Itp, Ale Nie Czujnik Cisnienia.

Jesteście moją ostatnią deska ratunku. 205/55/16 powinny być nabite do wartości 220 kpa lub 32 psi (auto to civic 1.8 4d usa z 2007 r.), czyli do 2,2 bara. Problemy techniczne dotyczące skrzyń biegów manualnych i automatycznych (sekwencyjne, hydromechaniczne, bezstopniowe).

Moze Byc Rozrusznik,Skoro Krecisz Ja Pare Razy.co Do Mechanikow Na Wyspie To Sa Oni Do ,Ostanie.

Km wiec chyba jeszcze trochę przed nimi. Witam, nie wiem, jaki system ma nssan, ale pozwole sobie wtracic moje trzy grosze. Jakie masz napiecie na srodkowym pinie czujnika cisnienia listwy.

Honda Accord 6 1.8 Z Czteroletnia Instalacja Gazowa.

Bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu! 6 l/100 km w ruchu miejskim). Skrzynie sekwencyjne to rodzaj skrzyń mechanicznych, stosowanych w samochodach, w których zmiana przełożenia realizowana jest za pomocą dźwigni, mającej możliwość jednorazowo zmiany tylko o jeden bieg (w górę lub w dół).

Podmieniona Wcześniej Pompa Paliwa Wraz Z Zaworem, Podmieniony Czujnik Ciśnienia Paliwa Na Listwie (Frp) Przestrzelone Przewody Między Czujnikiem A Ecu ( Bosch Edc16C7) Pin 7, 41, 90 Przejścia W Pełnym.

3 sekundy to nie jest obiaw do niepokoju!wlasnie jade do sklepu i zaraz zobacze jak dlugo ja bede krecil moja i jakie ma obroty na zimnym silniku.dam znac jak wroce. P0089 oznacza , ze ecu wykryl odchylka pradu sterowanie zaworem wydatku pompy (nie cisnienia) od wartosci oczekiwanej. Ok wymieniono zawór na pompie wtryskowej ciśnienie jest w normie ale dalej nie pali nie wiem o co chodzi.

Jakieś 2 Miesiące Temu Zmieniałem Opony Na Nowe W Zakładzie Wulkanizacyjnym.jakie Było Moje Zdziwienie Kiedy Wczoraj Chciałem Sprawdzić Ciśnienie W Oponach I Zobaczyłem 3,2 Bara, Zgodnie Z Danymi Producenta, Opony O Wym.

Po przekroczeniu tej wartosci zaczyna hamowac i zaswieca sie lampka zazeniowa i miga. Możecie cos polecić z moich poszukiwań na necie znalazłem. Witam wszystkich mam problem z odpaleniem mojego accorda, samochód niechce ogólnie palić byłem u mechanika stwierdził że jest za niskie ciśnienie wtrysku paliwa.

Related posts