Hyundai I30 Gd Wersje Wyposażenia

Hyundai I30 Gd Wersje Wyposażenia. Podstawową jednostką dostępną w i30 był silnik 1,4 l mpi o mocy 100 km i 132 nm momentu obrotowego. Hyundai wprowadza do polskich salonów model i30 trzeciej generacji.

Test ojetiny Hyundai i30 (GD) je k neutahání Garáž.cz from www.garaz.cz

Spośród silników benzynowych wymienić można tylko dwie konstrukcje oferowane łącznie w trzech wersjach. Klienci będą mogli wybierać spośród trzech wersji wyposażenia oraz siedmiu układów napędowych. Odświeżony hyundai i30 doczekał się nie tylko poprawionej, ciekawszej stylistyki, ale także bogatszego wyposażenia i nowej gamy silnikowej.

Na Ich Pokładzie Są Wszystkie Lub Prawie Wszystkie Możliwe Opcje Dodatkowe.

Klienci będą mogli wybierać spośród trzech wersje wyposażenia oraz siedmiu układów napędowych. Wybierz generację aby poznać szczegółowe dane dotyczące wersji produkowanych w ramach tej generacji. Base, base+, classic, classic+, comfort, style i premium.

Hatchback 1.4 Mpi 100Km 74Kw.

W porównaniu do poprzednika w standardzie oferowane są światła do jazdy dziennej led, przednie światła. W stanach zjednoczonych i30 cw sprzedawane jest pod nazwą elantra touring. Nowy hyundai i30 dostępny będzie w trzech wersjach nadwozia:

Południowokoreańska Marka Będąca Częścią Koncernu Hyundai Motor Company.

To pozwala autu na rozpędzanie się od 0 do 100 km/h w 10,3 s oraz osiągnięcie prędkości maksymalnej powyżej 200 km/h, jednak nie jest już tak bezawaryjny. Wytwarzanie samochodów rozpoczęła w roku 1967. Nowy hyundai i30 dostępny będzie w trzech wersjach nadwozia:

Hyundai I30 Pojawił Się Na Rynku W 2007 Roku (Premiera Na Wystawie W Genewie), A Nieco Później Do Oferty Dołączyła Wersja Kombi (I30 Cw).

Obecnie produkuje auta osobowe, ciężarowe i autobusy. Przedstawiamy listę generacji modelu hyundai i30. Classic plus, comfort, style, premium, go, go, n performance i n line.

W Porównaniu Do Poprzednika W Standardzie Oferowane Są Światła Do Jazdy Dziennej Led, Przednie Światła Przeciwmgielne,.

Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do. Hyundai i30 był pierwszym z całej serii samochodów oznaczonych nazwą „i”, które na rynek wprowadził hyundai. Video controls message for mobile devices.

Related posts