Hyundai I30 Ll Immobilizer Nie Odpala

Hyundai I30 Ll Immobilizer Nie Odpala. Ale kiedy ja zamyka i spróbuj kilka razy kłuć pokazuje i silnik zacina. Klucz immobilizera hyundai i30 2009.

Uszkodzony Hyundai i30 Warszawa Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Predpisané oleje acea a5/b5 sú optimalizované na usporu paliva a nie oleja. Co może być przyczyną problemów z rozruchem silnika? Motor je v zabehu, takze obavy na mieste nie su.

Gość Z Assistanca Stwierdził Że Nie Ma Iskry (Wykręcił Swiece).

Viele von euch haben es vielleicht schon auf instagram gesehen und so großes feedback hatte ich gefühlt bisher noch nie auf ein. 2009 hyundai i30 was not starting. Hyundai i20 silnik 1.1 crdi silnik nie odpala.

Problem Z Automatyczną Skrzynią Biegòw.

Od niedawna miałem problem z losowym problemem z odpaleniem silnika. Rok 2012 sprowadzany z niemiec. Od tempest » sob led 27, 2018 9:32 pm.

Podczs Proby Odpalania Wykazuje Chec Startu Ale Nie Zaskakuje.

Tematy o immo hyundai, hyundai santa fe 2003 r 2.0 crdi, hyundai tucson 2.0 crdi 2005 nie chce odpalić z kluczyka, hyundai accent problem z paleniem, hyundai pony 1.5mpi 94r. Często kierowcy w ogóle nie zdają sobie sprawy, że mają cos takiego w swoim aucie. Odpowiedzi (0) hyundai i40, 2012 r.:

Hi, I Have A Car Hyundai I30 2009, From Yesterday It Has A New Problem.

Je dosť riedka konzistencia, takže nejaká spotreba bude asi bežný jav. Ja posiadam dokładnie tako sam problem. Ale kiedy ja zamyka i spróbuj kilka razy kłuć pokazuje i silnik zacina.

Pali Się Cały Czas Kontrolka Imobilizera Nawet Przy Zamkniętym Aucie.

Myslím, že ta spotreba je ok. Losowo łapał za pierwszym razem, bądź po kilku razach. Motor je v zabehu, takze obavy na mieste nie su.

Related posts