K55 Kod Koloru Nadwozia Nissan

K55 Kod Koloru Nadwozia Nissan. Przeznaczenie u = europa q. Z gory dzieki za pomoc.

NISSAN MICRA K12 05 1.2 BELKA ZDERZAKA PRZÓD 8088534093 from archiwum.allegro.pl

Oczywiście podaj kod, ale i tak teraz zwykle dobiera się (miesza) lakiery komputerowo, tzn. Papierowa wlepka często znajduje się wewnątrz tylnego przedziału, pod matą lub w okolicy koła zapasowego. Dzięki rozkodowaniu numeru vin będziesz mógł sprawdzić czy obecne wyposażenie samochodu nissan to elementy oryginalne, zamontowane w pojeździe przez producenta.

Kod Koloru Ma Postać Ciągu Znaków Rozpoczynających Się Od Dwóch Liter, A Następnie Myślnika.

Warto zweryfikować także kolor lakieru, oraz zwrócić uwagę na tapicerkę, szyby, wykończenia, podgrzewanie szyb czy ilość poduszek powietrznych. Oczywiście podaj kod, ale i tak teraz zwykle dobiera się (miesza) lakiery komputerowo, tzn. Tylna nakładka stylizująca (dostosowana do wersji bez haka holowniczego i z czujnikami parkowania)

Pierwsza Litera Oznacza Rodzaj Lakieru, Np.

Niestety nie moge sie doszukac koloru nadwozia administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów. Nie masz pewności czy dana część pasuje do twojego samochodu. Bo niby w papierach pisalo ze to grafitowy ale ojciec ma grafitowy i ten jego to serio taki jest a moj jakis taki szary.

Jest To Bardzo Pomocne W Przypadku Zakupu Używanego Samochodu, I Nie Tylko!

Vin (numer identyfikacyjny pojazdu) k. Check out our sub pages for all kia model breakdowns with paint code crossovers. Listwy boczne nadwozia (zestaw zawiera 4 sztuki listew lakierowanych) lakierowane srebrny metalizowany (kod koloru:

Kod Koloru Ma Postać 3 Lub 4 Znaków, Które Najczęściej Zaczynają Się Wielką Literą „L”.

Kod koloru bardzo często znajduje się na nalepce znamionowej pojazdu, należy szukać pod hasłami exterior color, paint color, itp. Wiec prosze o pomoc w zlokalizowaniu tego kodu. Kia color code history 1994 to 2018.

W Ksiazeczce Gwarancyjnej Na Pierwszej Lub 2 Stronie Tez Powinno Byc Info.

Witam,zastanawiam sie czy jest gdzies ukryty kod koloru karoseri?? Porsche 911 targa to jedno z najciekawszych aut sportowych na rynku. Kolor nadwozia 2020/02/24 11:43 #89314.

Related posts