Kasowanie Inspekcji Olejowej W Mazda 5

Kasowanie Inspekcji Olejowej W Mazda 5. Jak kasować inspekcje olejową w oplu insignia. Ale wtedy niech przy najbliższej wymianie oleju zdejmie miskę i poszuka metalicznych opiłków.

Używana Mazda 5 I (CR) i Mazda 5 II (CW) którą generację from www.wyborkierowcow.pl

Niekiedy pewnych czynności nie da się zrobić bez skorzystania z usług aso, czyli autoryzowanej stacji obsługi. Jak kasować inspekcje olejową w oplu insignia. Ewentualnie jakie są inne sposoby na domowe wykasowanie kontrolki ?

Mazda 5 2.0 Cr 110 Km + Dpf Miga Dpf.

Przez waldi484 » 15 cze 2013, 11:30. Kolego, mazda 5 jest odporna na kasowanie inspekcji metodą kabelka z tego co wiem. Dzięki dla dla anonimowego forumowicza.

Niekiedy Pewnych Czynności Nie Da Się Zrobić Bez Skorzystania Z Usług Aso, Czyli Autoryzowanej Stacji Obsługi.

Potrzebny jest zwykły przewód ok. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Kasowanie inspekcji olejowej powinno być przeprowadzane po każdej wymianie oleju.

To Nie Tylko Skasowanie Przebiegu Ale Także Wartości Paliwa W Oleju.

Włącz zapłon przy wciśniętym przycisku wyboru, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk przez około 5 sekund, dopóki nie zacznie migać główna lampka ostrzegawcza. Pomoc z kodem do radia. Kasowanie inspekcji olejowej powinno się przeprowadzać tylko i wyłącznie w parze z wymianą oleju.

Próbowałem Przez Opcje Wpisaną W Instrukcję Obsługi Nie Dało Rady.

W innych samochodach proces odbywa się w podobny sposób. Ale wtedy niech przy najbliższej wymianie oleju zdejmie miskę i poszuka metalicznych opiłków. Również zaryzykowałem i wypróbowałem opisany przez kolegę welna27 sposób na kasowanie inspekcji olejowej.

Po Wymianie Oleju Podłączam Forscan Z Laptopa Przez Moduł Elm.

Włącz zapłon przy wciśniętym przycisku wyboru, a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk przez około 5 sekund, dopóki nie zacznie migać główna lampka 3. Uwaga kasowanie zarejestrowanych wartości (kasowanie danych dotyczących oleju silnikowego) można wykonać przy użyciu następującej procedury: W przedziałe silnika jest skrzynka bezpieczników a w niej złącze diag,pdf i tu to robimy dokładnie masujemy drugi pin włączamy zapłon gaz do dechy na 5 sek i już punktów:

Related posts