Kontrolka Niskiego Płynu Chłodzącego Volkswagen

Kontrolka Niskiego Płynu Chłodzącego Volkswagen. Może to być spowodowane wadliwym czujnikiem ect lub okablowaniem, ale prawdopodobnie z powodu przegrzania silnika. Volkswagen passat b5 kontrolka płynu chłodniczego.

vwPOLO 92r migocząca kontrolka temperatury płynu chłodzącego from www.elektroda.pl

Ten kod będzie uważany za umiarkowanie poważny problem. Problem w tym, że płynu jest max a ponadto nie widzę w zbiorniczku wyrównawczym żadnych kabli i czujników. Sygnalizacja niskiego poziomu płynu chłodzącego w zbiorniczku wyrównawczym.

Z Tego Co Wyczytałem Na Forum To Padnięty Czujnik Temp Płynu Albo Niski Poziom.

U mnie pojawiało się gdy nadeszły niskie temperatury. Ja mam lt35 z 1992 roku i kontrolka czasem załącza się na zimnym a po rozgrzaniu przestaje migać a czasami w ogóle się nie włącza. Czujnik, temperatura płynu chłodzącego do vw sharan i (7m8, 7m9, 7m6) 1.9tdi 115 km wygodnie zamówić online na autodoc szybka wysyłka i korzystne ceny obejrzeć teraz

Ponieważ Ten Kod Dotyczy Nienormalnie Niskiego Sygnału Pcm Z Czujnika Ect Nr 2, Pcm Wykrył Nadmierną Temperaturę Płynu Chłodzącego Silnik.

W sumie jak płynu jesteś pewien to bym się nie przejmował. P00b3 kod obwodu czujnika temperatury płynu chłodzącego niskiej chłodnicy jest ustawiany, gdy ecm monitoruje niską określoną wartość elektryczną w lub w cts chłodnicy. Problem w tym, że płynu jest max a ponadto nie widzę w zbiorniczku wyrównawczym żadnych kabli i czujników.

Witam W Vw T5 2007 Co 100 Km Zapala Mi Sie Kontrolka Niskiego Poziomu Płynu Chłodniczego.po Odkreceniu I Zakreceniu Korka Wszystko Ok.

( volkswagen lt ) kontrolka przy temp silnika. Volkswagen passat b5 kontrolka płynu chłodniczego. Vw caddy kontrolka płynu chłodzącego.

Dodam Że Płynu Jest Stan I Nie Ubywa

Vw t5 czujnik płynu chłodzącego. Jaka jest waga tego kodu dtc? Sygnalizacja niskiego poziomu płynu chłodzącego w zbiorniczku wyrównawczym.

Należy Tutaj Pamiętać, By Tego Oświetlenia Używać Tylko W Uzasadnionych Przypadkach.

Dlatego jeśli twój silnik jest przegrzany, najpierw go zdiagnozuj. 3.9/5 ( 40 głosów) dodaj komentarz. Do najczęstszych przyczyn świecenia kontrolki można zaliczyć:

Related posts