Mitsubishi Asx Nowe Dostępne Od Ręki

Mitsubishi Asx Nowe Dostępne Od Ręki. Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. Zobacz wymiary, dane techniczne, opinie, testy, ceny, katalogi wszystkich aut w polsce.

Mitsubishi ASX Intense 150KM AT nowy model 2020 from www.mitsubishi.pl

80 990 zł od 69 990 zł 0 zł wpłaty własnej, rata niższa niż w tradycyjnym leasingu, możliwość wymiany na nowy samochód już po 2 latach. Mitsubishi canter najlepsze oferty sprzedaży mitsubishi canter używane i nowe modele dostępne od ręki. Sprawdź jakie samochody, dostępne są w salonach mitsubishi od ręki.

**Oferta Dotyczy Modelu Mitsubishi Asx 1.6 Invite.

Oryginalne części mitsubishi i suzuki. Posiadamy w naszej bazie 0 ogłoszeń mitsubishi canter Największy serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w polsce

Mitsubishi Asx 1.6/117Km * Navi * Kamera * Ledy * Aso * 1Ręka * Top *.

Nie stanowią oferty w rozumieniu art. Najlepsze oferty sprzedaży mitsubishi asx używane i nowe modele dostępne od ręki. 71 990 zł od 65 990 zł* dostępne od ręki!

Mitsubishi Canter Najlepsze Oferty Sprzedaży Mitsubishi Canter Używane I Nowe Modele Dostępne Od Ręki.

** suma rabatów przy zakupie samochodu z pakietem ubezpieczeń pzu 3,9%, pakietem travel za 0 zł oraz pakietem city w promocyjnej cenie. Samochód nowy mitsubishi space star dostępny od ręki. Sprawdź jakie samochody, dostępne są w salonach mitsubishi od ręki.

Zrób Wrażenie I Zapewnij Sobie Niesamowity Komfort Podróży.

Auto dostępne od ręki bezpieczeństwo: Podstawowe artykuły niezbędne do bieżącego serwisu samochodów. Samochody osobowe » mitsubishi 59 790 zł.

Na Sprzedaż Nowy Mitsubishi Space Star, Silnik:

Rabat do 10 000 zł** * szczegóły u autoryzowanego dealera. Mitsubishi l200 l200 intense manualna skrzynia, dostępny od ręki. Największa baza ogłoszeń aut na sprzedaż w serwisie samochody.pl.

Related posts