Mitsubishi Space Star Nie Wchodzi Jedynka Po Wymianie Sprzęgła

Mitsubishi Space Star Nie Wchodzi Jedynka Po Wymianie Sprzęgła. U mnie okazało się, że w środku poluzowała się rura gumowa od pompy sprzęgła (tego przy pedale sprzęgła). Pojawiało się to różnie, aż wkońcu nie mogłem w ogole wbić biegów przy odpalonym motor u.

Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi MitsuManiaki from forum.mitsumaniaki.pl

> tak jak podaje producent jeżeli chodzi o skok jałowy pedału sprzęgła. Wysprzęglony jest już przy 34 wciśnięcia także moim zdaniem nie będzie niszczył sprzęgła jak go obniży. Wymrugałem błędy 22 i 23 ,czyli czujniki wałka i walu.auto odpalało ale nie jeździło (od razu gasło przy ruszaniu,co dziwne na wstecznym ok).

Tak Wygląda To Po Wymianie Gałki:

Wyjące koła to norma w niektórych modelach (np. Częste ruszanie z piskiem opon to kolejny gwóźdź do trumny tego elementu. Natomiast nie bardzo wiem jaki wlać i jak to zrobić.

Odpowiedzi (1) Mitsubishi Colt 2009:

Posiadam space star 1.6 po lifcie rocznik 2004, występuje problem z wbiciem wstecznego dziś miałem sytuację, że bieg był w pozycji wstecznego a jednak była 1 wbita, przy wbijaniu 1 wbija się 3 czasami przy użyciu dużej siły wejdzie ta 1. Łączny koszt wymiany sprzęgła jest potęgowany przez wysokie koszty robocizny. Witam, w moim spacer star 1,3 benzyna mechanik wymieniał mi tarczę sprzęgłową łożysko oporowe oraz docisk w kpl chyba valeo.

Witam Znikają Biegi W.jako Ze Wymienialem Wsystko Sam W Skrzyni Rozdzielczej I Tylnym Dyferencjale W Bylym Oii Wiem Jakie Sa Koszty Oleju:

Witam mam problem z pajero. > tak jak podaje producent jeżeli chodzi o skok jałowy pedału sprzęgła. Witam, mitsubishi space star 1.9 did) nie odpalił.

Pedał Sprzęgła Nie Powinien Być Również Wciśnięty W Czasie Skręcania I Dodawania Gazu.

Może ktoś z was już to robił i może podesłać jakąś instrukcję? Po wymianie podziele się wrażeniami. Wiem że temat już był wałkowany ale mimo tego pojawił sie pewien dylemat co kupić bo nie wyświetlają się stare aukcje.(.samochod (space star) miał ok 66 tyś km 3 lata temu i wówczas juz biegi nie wchodzily super teraz jest 106 kkm i raz tak a raz tak.chodzi oczywiście o tuleje teflonowe do.

Po Wymianie Nie Można Włączyć Wstecznego Bez Zgrzytu Chyba Że Wcisnę Sprzęgło Wrzucę 3Ke I Wyjmę I Dopiero Wsteczny Albo Jedynkę Bo Z Jedynką To Samo.

Sprawdź opinie innych kierowców ⇨ wygodnie umów wizytę w sprawdzonym warsztacie ☆ naprawa manualnych skrzyń biegów mitsubishi w mieście zabrze. Znalazłem że wchodzi około 2l. Jeśli problem leży po stronie łożyska, naprawy nie da się uniknąć, a jej odwlekanie może doprowadzić do rozerwania obudowy skrzyni.

Related posts