Nie Działa Centralny Zamek Z Pilota Nissan Primera

Nie Działa Centralny Zamek Z Pilota Nissan Primera. Przy kluczach mam pilota od centralnego zamka, nie działała w nim bateria więc wymieniłem i nadal nie działa. Nie reaguje wogóle na pilota.

nissan primera P12 LPG automat Oświęcim Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Jak sprawdzić działanie pilota i układu w aucie. Dodam że bylem sprawdzic pilot i wysyla sygnaly,tylko nie dochodza do. Przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję acc i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

Bateria Jest Nowa W Pilocie I Nic.

Mam problem z pilotem, z centralnym zamkiem w wyżej wymienionym pojeździe. Pytanie brzmi czy almera miała zakładany centralny z pilota w standardzie czy mam raczej szukać przy jakimś alarmie. Mam taki problem ze wczoraj wariowal mi centralny z pilota,tzn dalo sie zamknąc ale przy otwieraniu otwarło i od razu zamknęlo auto.

Trzeba Rozkręcić Drzwi, I Wyjąć Cały Zamek Z Siłownikiem.

Centralny zamek (zamyka ale odrazu otwiera )nissan primera może być uszkodzony siłownik. Mam pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi na forum. Do niego podłączony jest centralny zamek, on też odpowiada za czasowe gaszenie oświetlenia i wyłączanie ogrzewania tylnej szyby.

Kupiłam Przez Allegro Używany Zamek, Który Działał Na Początku Dobrze, A Teraz Mam Taką Sytuację, Że Jak Są Otwarte W.

Tylko nie mogę go namierzyć. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Nissan primera wp11 centralny zamek.

Strefa Ogólna Forum Nissan Zone.

Rób to co robisz brat, świat jest dziki nie pozwól żeby ktokolwiek mówił że jesteś nikim !. Dodam że bylem sprawdzic pilot i wysyla sygnaly,tylko nie dochodza do. Kupiłem nie dawno almerę n15 gti z 1997 roku.

P11 2,0Td + P11.144 2,0Td + Jeep Xj 4,0 (:

Mianowicie nie działa mi centralny zamek w prawych tylnych drzwiach. Wszystkie elementy w drzwiach sprawdziłem. Nie reaguje wogóle na pilota.

Related posts