Nie Działa Wentylator Chłodnicy Bmw E46

Nie Działa Wentylator Chłodnicy Bmw E46. Wentylator chłodnicy wody bmw e46 0130303827. Możliwe, że zaraz elektrycy będą mówić, że nie ma sensu bo jak idzie prąd (a raczej masa)to idzie ale nie jest to prawdą.

WENTYLATOR CHŁODNICY BMW E46 320 323 328 6922670 from archiwum.allegro.pl

Wentylator chłodnicy wody bmw e46 0130303827. Po prostu może podawać błędne wartości. A ja mam nastepujacy problem auto mi sie grzeje temperarura cieczy chlodzacej dochodzi do 110 stopni a wentylator sie nie zalancza mam wentylator elekrtyczny od strony silnika auto to e46 320d.mam klime w aucie i jak ja zalacze to chodzi wszystko fajnie jest zimno z.

Z Opisu Sądzę Że Masz Wentylator, Który Załancza Się Cyklicznie, Przez Impuls Z Czujnika Wiec Nie Włancza Sie Od Razu Tylko Chwile Później ( Ok 1Min ).

Piszesz że się włanczał a teraz nie, czyli coś jest nie tak. Raz wywaliło mi płyn w korku i wtedy zwróciłem na to uwagę. A ja mam nastepujacy problem auto mi sie grzeje temperarura cieczy chlodzacej dochodzi do 110 stopni a wentylator sie nie zalancza mam wentylator elekrtyczny od strony silnika auto to e46 320d.mam klime w aucie i jak ja zalacze to chodzi wszystko fajnie jest zimno z.

Na Wyjściu Jest 3 Kable 2.

U mnie wentylator 2 razy nie zadziałał i 2 razy rozerwało zbiornik wyrównawczy /200zł/ na postoju auta. I teraz, wszędzie piszą że to moduł wentylatora. Szukałem po forum rozwiązania problemu i wszyscy wytykają moduł sterujący.

Jeśli Nie Ma Masy To W Pierwszej Kolejności Czyszczenie I Wymiana Minusów.

Nie załącza się podczas włączenia klimy, do przegrzania silnika nie doszło więc czy przy normalnej pracy się załącza to nie wiem. Ponieważ zakupiłem inny wentylator i tamten też nie działa. Dlatego też pojechałem na szrot, kupiłem używkę i dalej nic.

Wyczytałem, Że Jak Się Zewrze Wtyczkę Od Czujnika Temperatury Tą Na Dole Przy Chłodnicy Też Od Strony Pasażera To Wentylator Powinien Działać.

Klekot m47 jeż jak nic kolego macius1984 , ja miałem takie same objawy tylko wcześniej wariowało sterowanie dmuchawą, a to wkręcała się na maksymalne obroty, a to nie wyłączała się po wyłączeniu silnika, przez jakiś czas się. Po odpaleniu zimnego silnika wentylator włącza się i wyłącza się dopiero po zgaszeniu. Bmw e46 318i 98 wentylator chłodnicy + 2 nieprawidłowe wskazania w inpa witam serdecznie.

Wentylator Mi W Ogólnie Nie Chodzi.

Podpinam się pod ten stary temat żeby nie zakładać nowego. Mam problem z wentylatorem chłodnicy w e46 320d 136km. Bmw series 3 e46 [320] dmuchawa słabo działa.

Related posts