Nowy Nissan Leaf Dane Techniczne

Nowy Nissan Leaf Dane Techniczne. Nissan leaf z akumulatorem 40 kwh przejedzie do 270 km na jednym ładowaniu, co czyni go idealnym wyborem na codzienne dojazdy do szkoły, pracy i domu. Model dostępny jest we wszystkich salonach marki nissan w cenie od 123 900 pln (za wersję leaf (150 km) 40kwh z silnikiem elektrycznym o mocy 150km i automatyczną skrzynią biegów).

Nowy Nissan LEAF 3.ZERO ma ponad 200 koni! from www.bezwypadkowy.net

Napędza go silnik elektryczny o mocy 150 km. Nowy nissan leaf simply amazing krok naprzód w projektowaniu najlepiej sprzedającego się samochodu elektrycznego na świecie. Przygotuj się na zupełnie nowy sposób prowadzenia samochodu, który codziennie dostarcza nowych emocji.

Prezentujemy Takie Dane Jak Moc I Pojemność Silnika, Norma Euro, Liczbę Drzwi I Siedzeń Oraz Typ Skrzyni Biegów.

Odkryj samochody nowe, używane, elektryczne, vany i nie tylko. Nowy nissan leaf oferta specjalna ceny pomniejszone o 3.1 podatku akcyzowego) limit 3 100 oferty leasing select i kredyt. Do tego masz do dyspozycji moc i wydajność, dzięki którym samochód sprawdzi się znakomicie zarówno w ruchu autostradowym, jak i miejskim.

Nissan Leaf To Zupełnie Nowy I Pierwszy Elektryczny Model W Ofercie Marki.

Przygotuj się na zupełnie nowy sposób prowadzenia samochodu, który codziennie dostarcza nowych emocji. Kłopot w tym, że w polsce jest ich jak na lekarstwo. Każdy nissan leaf posiada podstawową ograniczoną gwarancję nowego samochodu na 36 miesięcy / 100 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej);

Dział Danych Serwisu Mojeauto.pl Nieprzerwanie Od 2000 Roku Zajmuje Się Katalogowaniem Samochodów Dostępnych W Polsce.

Poczuj większą pewność, emocje i łączność — wszędzie tam, gdzie jesteś. Zadebiutował w 2010 roku, a jego nazwa jest skrótem od leading, environmentally friendly, affordabble familly car, co oznacza: Napędza go silnik elektryczny o mocy 150 km.

Nowy Nissan Leaf Występuje W Cennikach Dealerów W 5 Wariantach.

Przy stale dostępnym 100% momencie obrotowym, w pełni elektryczne silniki nissana leaf zapewniają mocne i płynne przyspieszenie. Znajdź swój następny suv, samochód 4×4 lub hatchback. Poniżej prezentujemy wymiary i masy dla modelu nissan leaf.

W Tym Oto Artykule Zebraliśmy Wszystkie Dane Dotyczące Zużycia.

Hatchback elektryczny 40kwh 150km 110kw. Większy moment obrotowy, więcej mocy. Wiodący, przyjazdy środowisku samochód rodzinny w przystępnej cenie.

Related posts