Peugeot 307 Rozrusznik Nie Kręci

Peugeot 307 Rozrusznik Nie Kręci. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. Rozrusznik kreci, tylna wycieraczka działa mimo ze jest wyłączona a na wyświetlaczu mam komunikat automatic wiping active.

Silnik 1.6 benzyna Peugeot 307 Sprawny Częstochowa from sprzedajemy.pl

Mój to rok 2006, 1.4b 16v, 90km 5hb. Sprawdź bezpieczniki w komorze silnika i spróbuj stuknąć młotkiem, kluczem itp w rozrusznik jak masz go na samochodzie.re: Kliknij i kup teraz!peugeot 307 1,6 benzyna, rozrusznik kręci, pompa sprawna, auto nie objawy jak w temacie.

Komunikat Economy Mode Ma Sens, Ponieważ Komputer Informuje, Że Jest Zbyt Duży Pobór Prądu Z Akumulatora.

Mój to rok 2006, 1.4b 16v, 90km 5hb. Peugeot 206 1,4 benzyna 99r. Rano jak wsiadam do auta to zapala bez najmniejszych problemów.

Kliknij I Kup Teraz!Peugeot 307 1,6 Benzyna, Rozrusznik Kręci, Pompa Sprawna, Auto Nie Objawy Jak W Temacie.

( peugeot 307 ) rozrusznik nie kręci economy mode active nie ma nic do rzeczy i zgaśnie jak odpalisz. Jeśli rozrusznik nie kręci, to czasami postukanie w niego pozwoli odpalić samochód, ale to znak, że szczotki w rozruszniku są tak krótkie, że się zawieszają. Podłącz na krutko rozrusznik i zobacz czy kręci takie cyknięcie jak piszesz występuję przy zepsutym bendiksie tzn, wysuwa się a nie kręci jeżeli wszystko wcześniej było ok to mechnik powinien sprawdzić gdzie uciekł prąd ze starego aku bo może jeszcze być dobry a prąd gdzieś uciekać i każdy nawet nowy.

Nawet Jeśli Jest Nowy Aku, To Wcale Nie Znaczy, Że Nie Rozwala Go Zwarcie W Obwodzie Rozrusznika.

W sobote po zakupach wsiadam do samochodu , przekrecam kluczyk i raz zakrecilo a potem zaczeło cykać. Jakbyś miał blisko do mnie ( okolice częstochowy) to bym ci nawet mógł polecić dobry warsztat zajmujący się tylko tym. Możliwe ze zostawilem na noc wycieraczki włączone przed wyciągnięciem kluczyka ze stacyjki nie wiem czy to ma znaczenie.

Można Tylko Mieć Nadzieję, Że Coś Jest Nie W Porządku Na Złączu Grubego Przewodu Doprowadzającego Prąd Z Akumulatora Do Rozrusznika, Ewentualnie Drugiego, Podobnego, Który Łączy.

Dzisiaj rano moj peugeot 307 nie odpala. Wg mojej skromnej oceny winny jest nieoryginalny rozrusznik i może słabe przewody, akumulator masz też 70ah ale dziwi mnie że tylko cykał rozrusznik i nie kręcił tak jakby był rozładowany aku. Szukaj najlepiej takiego który się tematem zajmuje.

Rozrusznik Kreci, Tylna Wycieraczka Działa Mimo Ze Jest Wyłączona A Na Wyświetlaczu Mam Komunikat Automatic Wiping Active.

Tydzień temu nagle auto po przekręceniu stacyjki zamarło, kontrolki przygasają przy przekręceniu kluczy ale cisza ani drgnie. Kręci rozrusznikiem, świece sprawdzone (dają iskrę), pompa paliwowa sprawdzona i działa.rozrusznik peugeot 307 najnowsze ogłoszenia na olx.pl. ( peugeot 407 ) odpalenie/wyjęcie rozrusznika akumulator najlepiej jest 2 razy do roku troche rozładować.

Related posts