Porsche 944 Skrzynia Biegów Producent

Porsche 944 Skrzynia Biegów Producent. Za sprawą modelu 944 nie jest przyjemnością zarezerwowaną dla najbogatszych. Porsche 944 s2 cabriolet ’90.

Skrzynia Biegów JEEP CHEROKEE 3.0CRD 722.6XX 7226XX i 2000 from sklep-skrzynie-biegow.eu

Został wprowadzony do produkcji w 1982 roku jako następca modelu 924, który pomimo początkowych założeń wytwarzany był równolegle z 944 do roku 1988, jako jego tańsza alternatywa. Auto zostało sprowadzone do polski z usa(pełna historia). Porsche 944 to sportowe auto osobowe, które miało być tańszą alternatywą dla kultowej 911, z silnikiem umieszczonym przy przedniej osi.

Wszystko Co Wymagało Ingerencji Zostało Naprawione.

Samochód sprowadzony ze stanów zjednoczonych miękki. Za sprawą modelu 944 nie jest przyjemnością zarezerwowaną dla najbogatszych. Inżynierowie porsche w latach 80.

Sportowy Samochód Osobowy Klasy Kompaktowej Produkowany Przez Niemiecką Firmę Motoryzacyjną Porsche.

Silnik i skrzynia biegów w bardzo dobrej kondycji, silnik suchy równo pracuje, skrzynia biegów oraz sprzęgło prawidłowo działają. W porównaniu do poprzednika zmodyfikowano przede wszystkim układ hamulcowy oraz zawieszenie, znaczącemu odświeżeniu uległo. Samochód sprowadzony ze stanów zjednoczonych.

Z Początku Miała Ona Postać Modelu 924, Który W 1981 R.

Mogę rozważyć również przyjęcie w rozliczeniu inne modele porsche pasujące do kolekcji. Porsche 944 s2 kabriolet z silnikiem benzynowym 3.0 r4 o mocy 211km. Deska rozdzielcza do porsche 944 top marki obniżone ceny │ części samochodowe z kategorii komfort / wyposażenie wnętrz i podświetlenie deski rozdzielczej do twojego 944 — niskie ceny i wysoka jakość darmowa dostawa od 390 pln

Silnik Po Serwisie, Pełen Rozrząd Wraz Z Pompą Wody.

Auto od pierwszego właściciela, opłacona akcyza, przygotowane do rejestracji. Samochód w dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Porsche 944 i porsche 968, czyli szlachetne cztery cylindry z zuffenhausen.

Silnik I Skrzynia Biegów W Bardzo Dobrej Kondycji, Silnik Suchy Równo Pracuje, Skrzynia Biegów Oraz Sprzęgło Prawidłowo Działają.

Porsche 944 to sportowe auto osobowe, które miało być tańszą alternatywą dla kultowej 911, z silnikiem umieszczonym przy przedniej osi. Samochód w dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Silnik i skrzynia biegów w bardzo dobrej kondycji, silnik suchy równo pracuje, skrzynia biegów oraz sprzęgło prawidłowo działają.

Related posts