Renault Premium 420 Dci Tryb Awaryjny

Renault Premium 420 Dci Tryb Awaryjny. All kinds of trucks & vans on stock. Dziś miałem podłączony komputer i oto co wyświtlił:

Renault 420 Dci Premium HR Kiphydraulic Standard SZM from www.trucksnl.com

We can arrange also shippment to any country. Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Renault premium 420 dci, automat

Renault Premium 420 Dci, Automat

Zaświeca się kontrolka czerwona wyglądająca jak wtryskiwacz oraz stop na desce. Początkowo działo się to tylko przy załadowanym aucie, teraz również na pusto. Mam problem z renault 420 dci z 2001.

Mam Problem Z Renault 420 Dci Z 2001.

Witam.po odpaleniu rano auto zaczęło nierówno pracowac stuka i włącza sie tryb awaryjny oraz wyświetlany jest komunikat uszkodzony wtrysk.wtryski zostały sprawdzone sa dobre,zawory elektromagnetyczne dobre układ czysty (filtry smok) dodatkowo auto wyswietla kod 5101 i co ciekawe jedna sekcja pompy połowa listwy i powrót paliwa sa piekielnie gorące,po. Zarówno przy wysokich jak i przy za niskich obrotach. Zarówno przy wysokich jak i przy za niskich obrotach.

Samochód Traci Moc I Włącz Się Tryb Awaryjny (40 Km/H) I Nie Chce Jechać.

Renault premium 420 dci and bmw e60 down the road Ciśnienia w kompie nie sprawdzisz jeśli jest tak jak piszesz to albo zawiesza się elektrozawór , za wysokie jest ciśnienie zasilania lub zatkany przelew,czasem bywa wina paliwa witam mam podobny problem ,ciężko jest nazwać stan w jaki w chodzi silnik ale młotkowanie to dobre określenie. Ilustrowana instrukcja krok po kroku:instrukcja obsługi renault premium 420 dci.pdf.

We Can Arrange Also Shippment To Any Country.

Samochód traci moc i włącz się tryb awaryjny (40 km/h) i nie chce jechać. 501 likes · 2 talking about this. Auto miało zalany impulsator i wpadło w tryb awaryjny, usterkę usunąłem i podczas diagnozy komputerem wyszedł błąd 5301, auto ciężko zapalałem i wchodziło na obroty jak powinmo, pojechałem do domu, wymieniłem tarcze i auto stało ze 4 tyg nie ruszam.

Podczas Jazy Włącza Się Tryb Awaryjny.

Renault premium 420 najnowsze ogłoszenia na olx.pl Zaświeca się kontrolka czerwona wyglądająca jak wtryskiwacz oraz stop na desce. Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w allegro.

Related posts