Subaru Impreza Gc Raporty Spalania

Subaru Impreza Gc Raporty Spalania. Średnie spalanie dla subaru impreza. Produkcji japońskiej, dokładnie takie jak montowane fabrycznie.

Subaru Impreza I (GC) 1.6 i (90 Hp)
Subaru Impreza I (GC) 1.6 i (90 Hp) from www.autodata1.com

Subaru impreza i generacji cieszy się opinią samochodu wytrzymałego. Stosowane były m.in w następujących modelach subaru: Subaru impreza i generacji cieszy się opinią samochodu wytrzymałego.

Subaru Impreza I Generacji Cieszy Się Opinią Samochodu Wytrzymałego.

Subaru impreza gd to samochód drugiej generacji, w produkcji pojawił się w 2001 roku. Od 2016 roku produkowana jest piąta generacja modelu. Średnie spalanie dla subaru impreza.

Od Porad I Testów Po Dyskusje Na Forach I W Społeczności Kierowców.

Subaru impreza gc 2.0 gt 218 km 2000 sedan cena: Najwięcej spala subaru impreza 2.0 sti 4×4 sedan iv 265km. Sedan otrzymał zupełnie nowe nadwozie z wielkimi pojedynczymi, okrągłymi światłami z przodu i dużymi lampami z tyłu.

Do Sprzedania Posiadamy Oryginalne Nowe Czujniki Spalania Stukowego Subaru Nr Oem 22060Aa061.

Auto pierwszej serii oznaczonej symbolem gc weszło na rynek w 1993 roku. Impreza gc 2.0 n/a końcówka 99 roku , w mieście dojazdy do pracy około 10 km w jedną stronę spalanie wychodzi duże. Oczywiście z dużą ostrożnością trzeba podchodzić

W Autocentrum.pl Wiemy Wszystko O Twoim Aucie.

Stosowane były m.in w następujących modelach subaru: Przede wszystkim takim autem nikt nie jeździ jak emeryt, więc trzeba wziąć na to poprawkę. Od 2016 roku produkowana jest piąta generacja modelu.

Oczywiście Z Dużą Ostrożnością Trzeba Podchodzić

Tankuję za 100 zł i robię około 170 km , zakładam że wychodzi około 12 litrów pb na 100 km. Zobacz wszystkie raporty spalania wybrane raporty. Subaru impreza i generacji cieszy się opinią samochodu wytrzymałego.

Related posts