Ustawienie Zegara Ford C Max

Ustawienie Zegara Ford C Max. Wlasnie dalej probuje to rozgryzc, polaczylem przewod z radia sw1 pod wtyk swc i dalej nic nie dziala i pod ustawieniami uczacymi nie dziala i nie wykrywa dodano po 3 ok działa! Radio ustawienie zegara jestem od 7 dni posiadaczem c max 1,6 tdci 2004 1 110km wersja ghia,kto wie jak ustawic zegar na panelu radia ,nie mam instrukcji w j.polskim ,auto sprowadzone z francji :fcp25ukryte menu serwisowe ford 6000 cd pozwala odczytać z radia takie informacje jak wersja oprogramowania oraz, w niektórych sztukach, numer seryjny.

Ford CMax 1.6TDCi TITANIUM Dezembro/13 à venda from www.custojusto.pt

Jestem od 7 dni posiadaczem c max 1,6 tdci 2004 1 110km wersja ghia,kto wie jak ustawic zegar na panelu radia ,nie mam instrukcji w j.polskim ,auto sprowadzone z francji :fcp25. Menu obsługuje się wciskając i przytrzymując przycisk mode/menu (znajduje się po prawej stronie zegara). Informacje zawarte w tej publikacji były poprawne w chwili oddawania do druku.

In Order To Fulfill The Basic Functions Of Our Service, The User Hereby Agrees To Allow Xiaomi To Collect, Process And Use Personal Information Which Shall Include But Not Be Limited To Written Threads, Pictures, Comments, Replies In The Mi Community, And Relevant Data Types Listed In Xiaomi's Private Policy.

Jak ustawić zegar w radiu 6000. In order to fulfill the basic functions of our service, the user hereby agrees to allow xiaomi to collect, process and use personal information which shall include but not be limited to written threads, pictures, comments, replies in the mi community, and relevant data types listed in xiaomi's private policy. Jedna z pozycji to ustawienie pokładowego zegarka samochodowego.

• Zapomocąprzyciskówzestrzałkąw Góręlubwdółdokonajustawienia, Następnienaciśnijprzyciskzestrzałką Wlewolubwprawo,Abywybraćinne Ustawieniedaty/Czasu.wrazie Potrzebypowtórzprocedurę.

Wlasnie dalej probuje to rozgryzc, polaczylem przewod z radia sw1 pod wtyk swc i dalej nic nie dziala i pod ustawieniami uczacymi nie dziala i nie wykrywa dodano po 3 ok działa! Najpierw przycisk clock , nastepnie aby zmienic godziny na minuty, strzalkami od radia , a zeby ustawic dokladna godzine, albo minuty to pokrętłem od glosności, trzeba pokombinować i na pewno ci się uda :fcp2. I acc źródło zasilania kamery cofania z lampy zmienić na +12v z przekaźnika sterowanego.

Ilustrowana Instrukcja Krok Po Kroku:jak Ustawić Zegarek W Ford C Max.pdf.

Email * heslo * poslať zabudnuté heslo prihlásiť sa. A więc tak, info dla innych pin w złączu a 6 łączymy z przewodem z radia sw1 a pin 8 z masą. Po wszystkim wychodzi się z menu wciskając i przytrzymując ponownie przycisk mode/menu.

Tak Jest W Instrukcji Po Wciśnięciu Set I Wybraniu Clockdate I Nikt Tego Nie Zmieni Obracając Przycisk Select Można Zmieniać Ustawienie Godzin Minut Oraz Przestawiać Datę W Przód.

Uszkodzenie tego elementu psuje nastrój dowolnego automobilisty. Jestem od 7 dni posiadaczem c max 1,6 tdci 2004 1 110km wersja ghia,kto wie jak ustawic zegar na panelu radia ,nie mam instrukcji w j.polskim ,auto sprowadzone z francji :fcp25. Menu obsługuje się wciskając i przytrzymując przycisk mode/menu (znajduje się po prawej stronie zegara).

Informacje Zawarte W Tej Publikacji Były Poprawne W Chwili Oddawania Do Druku.

Patrz wyświetlacze informacyjne (strona 91). Znalazłem na forum kilka wątków dotyczących tego problemu, ale żaden z nich nie rozwiązał mojego. Radio tez nie trzyma pamięci jeżeli chodzi o godzinę i datę i nie pokazuje po zapłonie logo ford jeśli radio nie jest połączone z magistralą can, to może trzeba zamienić miejscami przewody zasilania radia +bat.

Related posts