Uszczelka Pod Głowicą Renault Megane 1.6

Uszczelka Pod Głowicą Renault Megane 1.6. Gdy kupujesz od super sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. Uszczelka drzwi dolna lewy przód renault megane 2.

Uszczelka pod Głowicą? 1.3 benz. FORUM Renault Megane from megane.com.pl

Najlepsze forum użytkowników renault scenic. Uszczelka pod głowicą do wymiany. Stan nowy producent części inny.

Tym Symbolem Wyróżniamy Najlepsze Sklepy W Allegro.

Witam, mam problem z uszczelką w renault megane 1.6 1996 8v po 40 tys uszczelka była wymieniana 3 razy z splanowaniem, u zaufanych mechaników. Czeka mnie wymiana uszczelki pod głowicą w silniku 1,6 z 96 roku i w związku z tym zapytuję szanowne grono jakie części oprócz oczywiście samej uszczelki głowicy trzeba zakupić. Miałem w takiej megance z 97' robioną wymianę uszczelki głowicy + trzeba było wymienić koło rozrządu, bo przy ostatnim odpalaniu zerwało klin i nie dało się go wyjąć (silnik stał długo nie ruszany, pordzewiało wszystko od wody w cylindrze i przy próbie ruszenia auta na pych.

Uszczelka Pod Głowicą 1.20 Corteco 415077P.

Uszczelka głowicy pod głowicę renault megane 1.6. Najlepsze forum użytkowników renault scenic. Dodatkowo cenę podnosi konieczność wykonania planowania głowicy.

U Mnie W Megane Iii Uszczelka ( Planowanie Głowicy ,Gniazda, Uszczelniacze Itp) Pierścienie Tłokowe ,Wszelkie Uszczelnienia, Świece, Olej ,Filtry Itp.czyszczenie Tego Wszystkiego Płukanie Układu Chłodzącego U Znajomego Mechanika Kosztowało 2600 Koszt Części ( Górna Półka) + Głowica (Inny Warsztat) 1600Zł Robocizna 1000Zł.

No właśnie po to założyłem ten temat aby się dowiedzieć czy w ogóle warto to ruszać. Megane ii phii uszczelka pod głowicą, wycena. Uszczelka drzwi dolna lewy przód renault megane 2.

Znajdziesz Tu Opinie Oraz Merytoryczne Wsparcie Techniczne Dla Twojego Samochodu.

Najlepsze marki auto części do twojego samochodu z jednego źródła » darmowa dostawa od 390 pln No właśnie po to założyłem ten temat aby się dowiedzieć czy w ogóle warto to ruszać. Wymiana uszczelki pod głowicą to usługa, w której zdecydowanie większy udział stanowią koszty robocizny.

Silnik I Osprzęt Mechaniczny, Skrzynia Biegów, Wydech.

Teraz zauważyłem że kolejny raz płyn chłodniczy ucieka w tym samym miejscu co zawsze jak miałem wydmuchaną uszczelkę. Chciałbym dostarczyć mechanikowi maximum części aby robota poszła sprawnie i auto nie stało ze 3 dni w warsztacie. Samochód kupiłem za 1500 zł, jeżeli naprawa kosztowałaby około 1000 zł to jeszcze bym się na to zdecydował, ale jeżeli kosztuje ponad 2000 zł to raczej nie warto., lepiej kupić nowe autko.

Related posts