Volkswagen Golf Tani W Dobrym Stanie

Volkswagen Golf Tani W Dobrym Stanie. Golf ten jest w wersji wyposażenia: Sprzedam volkswagen golf 4, w dobrym stanie

VW Golf 1.8 lpg w dobrym stanie Sulęcin Sprzedajemy.pl from sprzedajemy.pl

Golf ii fire&ice tdi mega klasyk 21 000 zł. Lub od 101 pln /mc oblicz ». Za przeniesienie napędu odpowiada manualna skrzynia biegów.

Volkswagen Golf Cabrio W Bardzo Dobrym Stanie Tanio Nowy Dach.

Owszem, na rynku zdarzają się ładne, niezniszczone samochody z potwierdzonym niskim przebiegiem (niekiedy nawet z polskiego salonu), ale jeśli rzeczywiście golf iv ma mały przebieg i jest w dobrym stanie, ceny zaczynają się od ok. Dobre i polecane auta do 15 tys. 2500 zł kupicie zadbany egzemplarz w doskonałym stanie.

Nie Zaskakuje Swoim Wyglądem, Ale Dobrze Się Prowadzi.

Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Niestety, będą to przeważnie auta mocno zmęczone, choć przy odrobinie szczęścia można znaleźć opisywanego opla i vw w przyzwoitym stanie. ⭕ sprzedam volkswagen golf iv 1,9 tdi 90 km 1999r samochod jak na te lata w bardzo dobrym stanie,jest to ostatni najlepszy silnik diesla w golfie, na zwykłej pompie bez dwumasy, auto w jednych rekach od 6 lat,nigdy mnie nie zawiódł, silnik zdrowy,bar.

2.0Tdi Cr 24 600 Zł Volkswagen Golf Ii Mk2 1.8 90Km 2 000 Zł

Golf ii fire&ice tdi mega klasyk 21 000 zł. Za przeniesienie napędu odpowiada manualna skrzynia biegów. Sprawdź więcej ofert dla volkswagen golf, wielkopolskie.

Sprzedam Volkswagen Golf I, Stan Dobry, Do Użytkowania Od Zaraz,Przegląd Ważny Do Maja, Ubezpieczenie Do Lipca.auto Użytkowane Kilkanaście Lat Przez Starszego Pana Który Dbał O Nie, Wykonywał Bieżące Naprawy I Kontrole, Mało Takich Okazów Jeździ Po Polskich Drogach,Samochód Nie Był Narażony Na Warunki Pogodowe Gdyż Był Garażowany.

Sprawdź więcej ofert dla volkswagen golf, łódzkie. Lub od 101 pln /mc oblicz ». W przypadku vectry i golfa ceny są skrajnie różne.

435 Samochodów Volkswagen Golf Od 1 900 Zł.

Salon polska faktura vat 23% model=2015r 31 980 zł. Golf 7 1.2 tsi bluemotion ! Silnik jest w bardzo dobrym stanie technicznym, pracuje na gazie i benzynie, cicho i równo.

Related posts